Keresés

Aktív témák

  • blattida

    nagyúr

    válasz zed01 #3078 üzenetére

    Ezzel szerintem teljesen tisztában van.

    Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

  • h_143570

    addikt

    válasz zed01 #3078 üzenetére

    Nem csak tesztelgetem. Az avira tuzfal reszet nem tettem fel a Comod tobb, mint eleg.

    Tudom, hogy mit jelent a beta elvegre szoftverfejleszto mernok lennek vagy mi a fene. A beta kesz van mar, csak nincsen meg alaposan letesztelve. Mivel beta teszter vagyok az Aviranal igy konnyebb kijavitatni veluk az engem erinto hibakat. Visszont a jelenlegi beta meglepoen stabil mar 4 napja megy a gep problema nelkul. Az Agnitumnal szinten beta teszter vagyok, mar csak 2 kisebb hibam van nyitva, de mindegyik javitasa folyamatban.

    Mint lathatod onos erdekbol hasznalok betakat, ha kelloen stabbil a rendszeremen ebben az allapotban akkor valoszinuileg a vegleges valtozat is hasonlo lesz. Ha meg nem akkor ki tudom javitatni veluk a veglegesre.

    Valo igaz, hogy fontolgatom az Avirara valtast, de meg szokni kell illetve kb 2 honap utan derul ki hogy mit is tud valojaban. A legujabb av-compperatives es av-test.org os teszteken a nod latvanyos javulast mutat foleg az utobbi elozo tesztjeihez kepest. Igy lehet, hogy megiscsak maradni fog vegul majd kiderul.

    A kereso motorjanak vannak meg hibai, bar gyanittom, hogy inkabb a szignatrakkal lesz inkabb a gebasz (1milla felett eleg gyakori tud lenni). Tortenetesen olyan kartevot ismer fel ami a kerdeses fileban nem fordulhat elo, mert kb 10 ev van kozottuk illetve nem kompatibilis operacios rendszerre keszult. A GUI-ra is raferne egy massziv atalakitas. Visszont mint emlitettem a teves pozitivokat eleg jol toleralom, igy csak vissza allitom a karantenbol oszt kesz.

Aktív témák