Keresés

Aktív témák

  • blattida

    nagyúr

    válasz HarryPotter #25226 üzenetére

    Bizony, ezek kicsit erősebb tesztek, átfogóbban vizsgálják a védelmi képességeket, valószínűleg a norton is lesz jobb ...

    De amint látszik, az ingyenes privacyware tűzfal elég tűrhetően szerepelt, az ő visszaesésük nem olyan nagy.
    Alaposabb munkára van szükség, ezért is jó ez a teszt... :K

    Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

  • Narxis

    nagyúr

    válasz HarryPotter #25226 üzenetére

    Nem hiszem, szvsz csak kíváncsiak voltak az eredményre. Bár az is igaz, hogy ha jól szerepelnek akkor másnap már kint lenne az oldalukon az eredmény.

    Asszem váltok is vissza Kaspersky-re, nehogy megleakeljék(haha szóvicc) a számítógépem mint a dinnyét szokták a piacon. Nem baj majd olyan egyszerű feladat elvégzésénél mint a CD/DVD írás vagy a youtube nézegetése uninstallálni fogom és ha "végeztem" visszateszem. De legalább nyugodtan alhatok mert matousec teszten Excellent minősítést kapott.

    Azt tudom mondani itt is mint amit minden av-comparatives tesztnél a tesztelők leírnak, hogy ők a védelmi szoftverek egy részét tesztelik, ennél sokkal több részből/modulból áll a program.

    Én mindig az egészet nézem és olyan "apróságok" is érdekelnek, hogy a saját rendszeremen az én PC használati szokásaim mellett, hogy működik. Persze a tesztek jók iránymutatásnak, de semmi több.

    Jaj, még annyit akartam, hogy a tavalyi egyik av-comparatives teszten Kaspersky detektálásból 90%-ot ért el, másnap gombamód megszaporodtak a topikok a fórumokban, hogy jó-e a Kaspersky. Erre szokták mondani, hogy a "tömeg" hülye és könnyen manipulálható.

    [ Szerkesztve ]

    Thanos was right.

Aktív témák