Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nowhereman

    őstag

    válasz rdi #883 üzenetére

    1. A mondat neked nem sértő, hanem magas volt. Egyszerűbben fogalmazok: csúsztatsz.
    2. Te mond csak, te nem hallotál a végbélnyílás leszakadásáról. Tudod, ennek veszélye fennáll farbaqráskor, mégha nem is emlegetik a SZDSZ és melegfesztiválakon./lebukott ezzel néhány híresség idehaza is/ Más, hogy a normát magyaráztam ebben a fejezettben, nem a homoszexualitást.
    3. Most szerinted az igazság idő függvénye/azaz kb. a fény sebessége az elmúlt évszázadok alatt aszerint változott, hogy hullámnak, vagy részecskének tartották/ vagy annak, hogy melyik oldalról hajigálják rá a köveket.
    4. A normák időpróbáját ecseteltem, és volt benne AIDS is. Roppant aranyos hogy hiányolod, de benne van! Olvasd nyugodtan vissza!
    5. Normálisabbat is mondhatnál: impotencia, petevezetékelzáródás, méh-, hererák... Ezekkel is csak annyi esélyel csinélhat egy heteró házaspárr is gyereket, mint két meleg. De mint mondtam, a gyerektelenség ma már normális dolog. ma az a beteg, aki gyereket csinál.
    6. A melegfelvonulás nem zavar?/igaz még nem is láttál ilyesmit/ A hitlerkölkök lincselései meg miért zavarnak? A dédapádat rugdosták agyon? Ha nem is ismersz valakit, akkor is fárasztó, ha az ablakod alatt egy fél naponátt játsza a büszke vagyok arra, hogy különb vagyok náladot.

    Utánam a kondenzcsik!

Új hozzászólás Aktív témák