Új hozzászólás Aktív témák

  • #54715584

    törölt tag

    sajna lemaradtam megint a topicrol :(
    es csak az elso 200 hsz-ig birtam olvasni, ugyhogy ha olyat irnek, ami mar volt, bocsi erte

    eloszor is a span nem barat, hanem haver.. fiataloknak erdemes ezen elgondolkozni :)

    a heteroknak is volt felvonulasuk, Bp parade neven, be is tiltottak tavaly...

    egyhaz, papok: nem akarok ujabb vitat elinditani, eleg csak a hetvegi hirre gondolni, hogy 660 MILLIO USD-t fizettek ki az aldozatoknak..., tudom, amerika nagy orszag, sok allam, na de megis...

    hazassag, mint olyan: ha ennyi vita van rola, ne nevezzuk annak, nevezzuk regisztralt elettarsi kapcsolatnak

    ferj-feleseg: egy meleg kapcsolatban nincs, anya meg apa, hiaba szolitjak neha viccesen igy egymast a felek... latszik, hogy a tobbseg nem tud ettol elvonatkozni, de nincs is ebben hiba, hiszen ezt lattak/tanultak meg

    gyerek: a melegek nagyon kis resze szeretne csak gyereket
    a gyerekek meg azert szekaljak egymast, mert apa es anya ezt tanitotta neki

    allatok: sok allat egy eletre valaszt part, es vannak koztuk homoszexualisok is, bizony...

    eloitelet: a heterok reszerol minden olyan dolog, amit feltetel nelkul befogadnak... a felvonulast a melegek sem szeretik, a monika showt se, most tegye fel a kezet, aki mindkettot nezi/te: ezek utan nem csodalkozom, hogy teves informaciok alapjan a tema ismerete nelkul egyeseknek milyen velemnye van

    elni-elni hagyni: pontosan :) erti ezt mindenki tisztan?

Új hozzászólás Aktív témák