Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csasziga

    csendes tag

    válasz V.Stryker #622 üzenetére

    Hát remélem az E3C-nek fémháza van, mert nálam az fontos szempont, én akárhová megyek (lehet az a szomszéd ház is :D ) folyamatosan ott van velem és megesik párszor hogy a ketyre a gravitáció áldozatául esik, egyébként meg éppen most olvastam egy magyar tesztben hogy a készülékház az elem és usb csati fedél kivételével, teljes egésze fémből készült! Na hát majd meglássuk (a vak is azt mondta) :P !
    Mellesleg a megbízhatóságról annyit, hogy az első komolyabb lejátszómat amit vettem egy éve (EZAV mp200) és amit most nyugdíjazok, anno még úgy vettem hogy az itteni EZAV fórumon mindenki elvolt szállva hogy milyen megbízható, király lejáccó (megjegyzem tényleg okos,szép,jól szól) már ott tartottunk hogy az IAudiot magasról veri, hát nálam most egy év után felmondta a szolgálatot a füles/jack csatlakozó,az egy hónapja még halk sistergés mára átment vad recsegésbe/időszakos elnémulásba magyarul a lejátszó hallgathatatlan!
    Na de a dolgokhoz pozitívan kell hozzá állni!! :)) Én csak azt akartam ezzel mondani hogy ennek a bűvös ''megbízható'' szócskának akkor van igazán jelentősége ha valaki egy-két év kemény használat után írja, remélem lesz szerencsém a fórumon 1-2év múlva igazán megbízhatót nyilatkozni a jövőbeli lejátszómról! :D

Új hozzászólás Aktív témák