Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TalkCafe del Mar

    tag

    válasz emilmano #1285 üzenetére

    A randomon most jut eszembe, hogy azt furcsáltam, hogy elkezdtem lejátszani az egyik könyvtárból egy zenét, és a következő zene egy teljesen más könyvtár valamelyik zenéje volt.
    Eddig soha nem lépett át máshova, mindig az aktuális könyvtárat randomozta csak.
    Ez nekem inkább elrontott funkcionalitás, semmint javított :)

    Az SRS-t egyszer használtam, mikor kipróbáltam, hogy milyen, de egész biztos vagyok benne, hogy a menü kijelölés színének változtathatósága nem érte meg ilyen szolgáltatás elvételét. Mégha nem is a hangzás módosítás híve vagyok, egy MP3 lejátszóban azért elsődleges funkció a hang legyen már, ne a látvány. (Jo, mondjuk egy mini player és nem MP3 Player, de akkoris :) )
    Hogy hányan vannak M6 tulajdonosok (vagy leendők) közül akik 15 órányi MP3 helyett inkább 2 órányi FLAC-et tesznek inkább a lejátszójukra (tudtommal egy CD-nyi hang FLAC-ben úgy 400MB körül van), nem tudom, de öcsém egész biztos nagyra értékelné ezt, de én nem. Egy 320kbps-es MP3 kb fele ekkora és nem hiszem, hogy a gépen kívül sokan meg tudnák mondja róla, hogy nem CD-t hallanak. (És persze mindezt egy MP3 lejátszón, amit legtöbben épp azért vesznek, hogy helyváltoztatás közben is hallgathassanak zenét és nem az otthoni hi-fi-t akarják kiváltani vele.)

    P.L.U.R. - Peace, Love, Unity, Respect

Új hozzászólás Aktív témák