Új hozzászólás Aktív témák

  • petya80

    tag

    Sziasztok,

    Most szeretnék MED600-ra váltani, eddig 2 évig egy A.C Ryan Playon HD mini 2-t nyúztam majdnem teljes megelégedéssel.
    Ezt most tovább passzolom sógornak én meg feljebb váltok.

    Lenne egy-két kérdésem. Az első, amit evidenciának gondolok, hogy működik, mégpedig a képek diavetítéses nézésekor tetszőleges zenét futtatni.
    Eddig ez úgy működött nálam, hogy zenelejátszás elindít majd átlépés a photo mappába és mehet a vetítés. Ez MEDE8ER-en is megy valahogy?

    Tudom nem nagy dolog, de család nagyon szeret így képeket nézegetni.

    Másik kérdés a lejátszó NAS-ról kapja a tartalmakat, eddig a YAMJ-ot használtam, előtte Thumbgen-el YAMJ formátumra hoztam az nfo file-t és a program elkészítette a képet (borító, tartalom, háttérkép, film adatai, hangsáv, felbontás stb..)
    Ezután futattam a YAMJ-ot ami létrehozott egy index.html file-t a video könyvtárban és ezt tallóztam be az
    A.C Ryan-en.

    Kérdésem ez a fajta struktúra (Video mappa/Film cím/nfo file + *.jpg (ami meg lesz jelenítve) működhet -e a MEDE8ER-en vagy álljak át yadis-ra vagy a lejátszó maga alapból mellérakja a képeket tartalmakat stb..

    Annyit még hozzátennék, hogy a torrentnél seed-ben lévő filmek is ebben a mappában vannak az eredeti könyvtárnevükkel.

    Köszi.

Új hozzászólás Aktív témák