Új hozzászólás Aktív témák

  • Kotomicuki

    senior tag

    válasz ViZion #1328 üzenetére

    Engem meg nagyon megnyugtat, hogy "tisztán" látom az ellenfeleket és a zavaró környezet eltűnik. A részegységekre célzás - nálam legalábbis - 100-150 méter fölött már gyakran melléket okoz, ez alatt meg a hőnézettel is látom azokat, így inkább csak telibe (kicsit a szélére, hogy a CT-nél gyengébb vállak kapják, hátha XL van benne) kapom a közepes távon csellengőket (amit még halványan mutat a hőnézet).

    (#1329) vaakuum:

    De ezt, szinte mindenre elmondhatjuk!
    Imponáló volt a Dire Wolf, teszt szerón beleültem és kiábrándultam belőle...
    Remélem, itt még nem úgy van, mint a wg-s játékokban, hogy ha (eleget és folyamatosan) fizetsz, akkor kevesebb kellemetlenség ér!
    Néha elcsodálkozok, hogy az Ében Jaguárom mennyit bír, míg más meccseken 2-3 lövéstől elfekszik...
    Némi szerencsefaktor itt is van - ami, remélem, nem a "háttérből" irányított.

    A lényeg: ne lásson, ne veled foglalkozzon az, akit célba veszel, mert így 2-3 lökettel többet tudsz beleengedni, mint 1v1-ben. Ha ezt egy tucatszor eljátszod, akkor nyertek és minimum a csapatod top hárma közelében vagy - ez a camp map-okon nem működik, ott masszív darálás van: ha a nagyobb lebontja a kisebbet és még szerencsés is, akkor már létszámelőnyben vannak, ami, ha még 2-3x bejön -> nyertek.

    A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

Új hozzászólás Aktív témák