Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szasanyi

    félisten

    válasz Televan74 #3043 üzenetére

    Így van, éppen ezért mondtam! ;) Csak hát néhány tájékozatlan emberke (meg hitetlen Balázs ugye) annyira sem képes, hogy megnézzen egymás mellett egy IPS és TN monitort működés közben. Rögvest nyilvánvaló lenne miről beszélnek azok akik csak az IPS-t ajánlják, nem véletlenül. Én anno 70k-ért vettem a sajátom, de nem bántam meg, sőt! Hamarabb kellett volna, de cserébe a fiamnak is vettem egyet kicsit később, és az már csak 50k volt. Természetesen mind2 új volt, és már lassan 4 éve használom megelégedéssel, hibamentesen és soha nem vennék mást csak ilyet. Igaz, IPS-ből is olcsóbb és picit gyengébb (PVA/MVA) de még az is sokkal jobb mint a TN panel.

    HSM: Nem értek egyet veled, és igazából nem is fogadom el ezt az egyébként egyedi, szakemberek által sem elfogadott állításodat. :N Fényévekkel jobb egy A-IPS panel, nem csak színhelyességben. De már tudom, hogy fölösleges veled vitatkozni, ezért nem is folytatom csak javaslom: használj A-IPSmonitor pár napig (nem csak ránézésre) és azután mondj véleményt! Arról nem beszélve, hogy amikor én vettem 50k-ért a DELL U2311H-z volt 60k fölötti TN Samsung, ami dizájban jobb volt, képminőségban köszönő viszonyban sincs ezzel. Sztem 50k körül lehet venni jó IPS monitort, ami bőven megért +15% körüli felárat a TN-hez képest. ;)

    [ Szerkesztve ]

    Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

Új hozzászólás Aktív témák