Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kingpython

    aktív tag

    válasz Peetyaa #2089 üzenetére

    Nekem is nagyon nagy ez az összeg érte pláne most drágább is, de mivel eddig is Vapor-X kártyáim voltak és nagyon megvoltam elégedve velük ezért most is ezt szeretnék venni csak előtte, szeretnék biztosra menni, hogy ismét jól választok :) csak kicsit menne lejjebb az ára :)

    ASUS ZenFone 2 ZE551ML 4/32GB WW

  • HSM

    félisten

    válasz Peetyaa #2089 üzenetére

    Én is pont ezért próbálok vigyázni rá, és másoknak is segíteni, mit érdemes és hogy, mert nekem is marha sok pénz volt, amibe a 7970-em került...

    (#2090) kingpython: Nemnehéz, segítünk... :DDD

    #2094) GeneraL_XTX: Ez a teszt egy hatalmas kamu. Se az MSI, se a Vapor-X értékei nincsenek köszönőviszonyban sem a topikbeli eredményektől.
    Mutatok még érdekeset.... Az Asus hangja: 30.4 dB(A), 36.8 dB(A), 40.8 dB(A). Ez egy normális váltakozás, ahogy nő a terhelés. A dB skála miatt 3dB difi kb. dupla hangerő, mivel logaritmikus skála.
    Ugyanakkor a Vapor-X: 32.7 dB(A), 46.1 dB(A), 56.8 dB(A). Szóval, hogy a "moderate" és "full" load között ekkora difi legyen, ez mese habbal. :U Ennyire elrontott ventivezérlést csinálni sem lehet. Ja, és 80 fok 3000rpm ventivel? Áhh, kizárt... :N A többi karit nem ismerem annyira, hogy véleményezzem, és a vidiket se néztem meg, de ez éppen elég volt. :DD

    (#2099) Goldmen75: Azt tényleg hiba volt, ha bevált, azért a pár shaderért... :(

    (#2102) szasanyi: Akkor már ketten gondoljuk így. Esetleg fizetett hirdetés tesztnek álcázva? ;] ;] ;]

    (#2107) Beast007: A megjelenés óta volt kb. folyamatosan... Most sikerült elfogynia csak....

  • Vistaboy

    veterán

    válasz Peetyaa #2089 üzenetére

    "Nem értem egyeseket miért tántorít el a vásárlástól az, hogy a gyári ventivezérlés hangos, mikor nagyon max 2 perc alatt lehet állítani neki egy értelmeset."

    Tudod, az olyan dolog, hogy bővan vannak sajnos olyan egyének, akik már pár extra tennivaló hallatán elbizonytalanodnak. Szintúgy a Windows 8-tól is azért idegenkednek sokan, mert pár kattintással többet kell benne végrehajtani a hagyományos funkciók elérése érdekében, mint Win7 alatt.

    Ami pedig a Sapphire Vapor-X kártyákat illeti, eddig nekem még egyikkel sem volt problémám, eredetileg is ezt akartam, csak utána vártam, hátha lemegy a GTX 780 ára, ami ugyan meg is történt, csak érdekes módon hozzánk vidékre már nagyjából 150K körül akarják hozni, amit én sokallok érte. Ezért visszatértem az AMD-hez.

    A kártya már be van rendelve, pénteken megkapom a Sapphire Vapor-X 280X-et, akkor majd kiderül, valójában milyen hangos is egy ilyen kártya a mindennapi használat alatt. Az, hogy 100% ventinél hangos, persze, de be lehet állítani lassabb fordulatra is. Ráadásul nem megy egész nap csutkára hajtva a cucc - na jó, első pár nap talán igen, mert sok a pótolnivaló... :P

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák