Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gyuszaa

    őstag

    válasz banderasz77 #2 üzenetére

    Én nekem gyanús ez a pangás, hogy ennyi ideje nem írt senki. Hiányzik egy A betű is a topic címéből. :)

    270X - 60-55 között.

  • becsiv

    csendes tag

    válasz banderasz77 #2 üzenetére

    sziasztok, vettem egy Sapphire r9 280x tocix-ot 3 gb-osat, felraktam az AMD Catalyst progit, a game evolvedet ami eddig rendben van... hozzátartozik, hogy a kártya igénye miatt tápcserére került sor (Zalman 750W) gy ketyegett, de ha játszottam hozott pixelhibákat. a kártyát külföldről vásárolta az akitől én megvettem, ez azért fontos, mert a garit körülményes lenne érvényesíteni számomra. a kártyát 2014.02.05 én vette, azóta kijött egy új vga bios frisíítés. ezért én letöltöttem a legújabb amd flash progit, ami felismerte a kártyát és letöltöttem hozzá a megfelelő vga bios frissítést. amikor a flash progiba betöltöttem a biosfrissítést az elfogadta, és miután frissített újraindította gépet, azóta nincs kép. Kérdés, csak azért nincs kép mert HDMI kábellel van rákötve és több kimenetes így lehet hogy másik kimeneten tolja a képet? csak mert nincs másik kábelem (minidisplay, DVI-I, DVI-D). vagy akkor most ez gatya és dobhatok ki az egészet a francba?????

    még annyit, a pixelhibákat mindig a képernyő más részein hozta, és más méretekben, hozzáteszem futtattam rajta benckmarkot, vagy furmark-ot, már nem tudom, de full hd felbontásban futott rajta 25 percig, de semmi pixelhibát nem hozott akkor, a kártya 81-82 fokon ment stabilan, és a hűtés 79-76 % között mozgott, valamint ha windows-ba kiléptem mialatt a játék ment semmi hibát nem hozott csak játékban. hozzáteszem a rendszer perifériái: Alaplap: Asus P8B75-M LX Videokártya: SAPPHIRE TOXIC R9 280X 3GB GDDR5 Ram: 8 GB Kingston DDR3 1333 MHz Processzor: Intel Core I7-2600K 3,40GHZ 1155 Proci hűtő: Corsair H60 vízhűtés (CWCH60) HDD: Samsung SSD Evo 840 250GB ; Hitachi 1000GB 7K1000.D 7200 RPM 32MB SATA3 Ház: M-Tech Red led Táp: Zalman 750W ATX2 OEM . ODD: Samsung SH-224BBT/BBE fekete Billentyűzet: Microsoft super curve 3000 Egér: Asus GX 1000 Monitor: Samsung Syncmaster S22A350H 21,5" Full,
    az alaplapi bios-t is frissítettem akkor azzal semmi gond nem volt, valamint a játékokkal sem lehet gond, mert az előző vga-m (Gigabyte gtx 560 ti) simán kezelte, a rendszert persze az új vga miatt újraraktam.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák