Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • oriic

    HÁZIGAZDA

    válasz Malachi #3339 üzenetére

    Ez mondjuk egyéni döntés. Én nagyon megszerettem a Geth-eket, oda voltam meg vissza hogy kibékítsem őket a Quarian-okkal, hogy a 3. részben ne pusztuljanak el, ami Legion önfeláldozásával el is értem. Így az az opció hogy minden szintetikus elpusztul az nálam alapból kiesik. A másik meg szintézis? Szimbiózis, úgy hogy közben mindenkit learatnak? Köszönöm nem. Így nem maradt más mint az első opció. Uralom a Reaperek felett. Visszavonulnak a mélyűrbe, talán örökre, de az már szerintem biztos hogy az 50 ezer éves ciklus nem fog folytatódni.

    Pont ezért is zseniális a játék, mert morális döntések meghozatalát kívánja a játékostól. Ahány játékos annyi vélemény persze. Nekem tetszett a végkifejlet.

    Amit sokan felhoznak az az hogy mit csinált a Normandy a végén, amikor menekült. Erre az egyre talán soha nem kapunk választ, de én simán el tudom képzelni hogy csak simán elmenekült a Föld hatósugarából, amikor az egyesült Crucible-Citadell páros elkezdett aktivizálódni, attól függően hogy mi mit választottunk végkifejletnek. Azon meg nem is tudom hogy miért gondolkodik pár ember, hogy egy nem létező bolygóra(holdra ami gázóriás körül kering??? )zuhannak le, hisz a relék közötti utazás gyorsabb, ergó már rég elhagyhatták a Sol rendszert és másik rendszerbe zuhanhattak le.

    Live-Die-Respawn

Új hozzászólás Aktív témák