Új hozzászólás Aktív témák

  • Eli_Stone

    aktív tag

    válasz vitaro #6654 üzenetére

    Én szinte az esetek 99%-százalékában ezzel a felállással mentem a Suicide-ra.
    Hacker: Tali, talán vagy kétszer küldtem Legion-t is de őt inkább magammal viszem mert ő a kedvencem :D
    Fire team: vezető Garrus
    Saját csapat: Legion, Grunt
    A legénység megmentése után: Mordin-t visszaküldöm, nekem ez valahogy egyértelmű volt mindig mert Mordin doki és, ha kell valakinek segíteni akkor tud + STG-s így a visszaúton is meg tudja védeni őket
    Aztán úton az Reaper felé 99%-ban Samara csinálta azt a Barriert a csapatomnak mert egyszer vittem Miranda-t és meghalt Legion :(
    a Fire Team-et továbbra is Garrus vezeti
    Saját csapatnak általában Legion és Grunt vagy Thane
    Az utolsó Checkpoint-tól meg általában Legion-el és Grunt-al mentem Reapert ölni vagy Legion-al és Miranda-val
    De most gondoltam ez már így unalmas változtassunk rajta és a legénység megmentése után ebben a felállásban mentem:
    Samara, Tali, Thane a Fire Team élén maradt Garrus, ekkor még minden rendben volt, aztán a reaper-hez meg vittem magammal Garrus-t és Zaeed-ot mert Zaeed lő mindenre ami mozog :D Garrus meg mesterlövész :) és mivel Infiltrator-t játszottam így mondjuk én is az voltam :D ráadásul ugye módosítottam a Loadout-ot így az én Infiltratorom csak Snipert és Assault Riflle-t tud cipelni mert szerintem szarul nézett ki, hogy FemShep, főleg, hogy egy hétköznapi ruha a páncélja :D tele van aggatva mindenféle fegyverrel.
    És ebben a felállásban Tali beadta a kulcsot, pedig Grunt erős, Samara erős, Thane ha nem is erős de pontosan lő :), Jack erős, Legion erős főleg, hogy Geth Pulse Rifle és Geth Antimat. Sniper volt nála.
    Na mindegy kicsit furcsa volt számomra, hogy max szintű lojális csapatból is fel tudja dobni valaki a pacskert mert mint említettem eddig ilyen csak akkor fordult elő amikor Miranda csinálta a Barriert, a nagyszájú és még ő akarta vezetni a másik csapatot amikor egy ilyen egyszerű feladatot sem tudott megoldani :) gondolom akkor vagy a fél csapatom odaveszett volna.

Új hozzászólás Aktív témák