Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nrgia

    őstag

    válasz mephi666 #6 üzenetére

    Nem vagy semmi....nekem egy pár éve volt hasonló szitum ...január 2.-a utószilveszter...melóból mentem oda, persze már mindenki jókedvűre itta magát egy 10. emeleti panel legfelső emeletén....én sem voltam rest gyorsan be akartam hozni a lemaradásomat ezért vodkával itattam magam....előszőr citromlével butitottam a piát majd mikor elfogyott a limonádé a maradék fél liter vodkát leguritottam a torkomon, mondanom sem kell nagyot nőttem a haverok szemében.....ez kb fél óráig tartott (innentől már történelem)...mert a jótékony hatása az asztal lefejelésével kezdődött, fürdettek hideg zuhannyal sőt még az asszony is kapott egy sallert (nehezen hittem csak el, és nem vagyok rá büszke)...szóval másnap az ágyban ébredtem, az ágy végéből oltári bűz reppent az éterbe...igen az az a dolog volt amit visszküldtem megfűszerezve egy kis epével...na azóta a vodka szagától is feláll a szőr a hátamon......broáff

    [ Szerkesztve ]

    ...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

  • nrgia

    őstag

    válasz mephi666 #8 üzenetére

    Háhh.. :C
    A mézespáleszről ugrott be, egy társasági/családi eseményen és persze pár feles után valamiféle kényszert éreztem arra hogy a 4cl poharakból tornyot építsek az ingem zsebébe ami ugye rajtam volt...elkezdtem begyűjteni a poharakar és pakolgattan szorgalmasan.A torony már elérta a 14 emeletet . Addig a pontig volt ez vidám esemény amíg a frissen teletöltött poharakat is el kezdtem pakolni a zsebbe,na akkor már le kellett állítani úgyhogy ott ért véget az italozásom aznap....másnap az igemnek olyan szaga volt, amilyet még földi ember nem érezhetett....persze megetette a jótékony hatását és egy fél napra a fajanszhoz kötötte az életermet...

    ...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

  • nrgia

    őstag

    válasz mephi666 #10 üzenetére

    Igen mára már nekem is benőtt a fejem lágya...meg elégszem a hideg sörrel...persze a mértékletességet szemelőtt tartva....
    Volt olyan , hogy egy kertes-házibuli reggelén a bokor alatt ébredtem, vagy rámásztam az összes csajra(sikertelenűl persze), vagy verekedésbe keveredtem, vagy pucéron fürödtem a balcsiban, vagy simán csak fellármáztam a szomszédokat, ma ezt már nem tudnám magamról elképzelni, de akkor jó buli volt.... :))

    ...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

Új hozzászólás Aktív témák