Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lai

    újonc

    válasz trunsel #825 üzenetére

    Szia!

    A kérdés nem az, hogy fájdalmasabb volt-e, hanem, hogy mennyivel javul utána az életminőséged. A 2 hetet eddig mindenki kibírta, persze egyátalán nem kellemes. Most még lehet, hogy csak ezek a problémáid vannak, de hajhullás, bőrkiütés, izületi gyulladás, szívizom gyulladás bármelyike kialakulhat nálad ezek után (és idővel szinte biztosan ki is fog). Ha egyszer a mandula meghal, akkor az már nem lát el a szervezetben semmilyen védelmi funkciót csak baktériumtároló lesz, esetleg eltályogosodik.

    Ha rossz a mandulád, akkor azt mindenképpen vetesd ki. Elmész olyan dokihoz, aki szerinted megbízható és jó szakember és kikéred a véleményét. Ha azt mondja, hogy ki kell vetetni, akkor már csak az időponton kell egyezkedni. De jobb ha tudod, hogy ha csak évekkel később szánod rá magad, akkkor sokkal roszabb (és hosszabb) lesz a gyógyulási folyamat is.

    Az altatás-nem altatás szeritnem orvos függő. Van aki csak egyiket vagy csak a másikat preferálja, de biztos van olyan akinél van választási lehetőséged. Nekem altatásban csinálták és semmilyen mellékhatása nem volt. Ébredés után teljesen fitt voltam, nem volt tele a gyomrom vérrel és nincsenek rossz (semmilyen) élményeim a műtéttel kapcsolatban. Saját tapasztalatból ezt ajánlanám, bár ha kifogsz egy rossz altatóst, akkor az meg tudja keseríteni a műtét utáni napjaidat mint pl az előttem szólónál.

    The fallen shall be forever remembered as the Emperor's finest!

Új hozzászólás Aktív témák