Új hozzászólás Aktív témák

  • Csataeger

    újonc

    Sziasztok. Én egy 20 éves srác vagyok és tegnap pontban délben műtöttek mandulával (Bajcsy kórházban). Nagyon sokat köszönhetek ennek a fórumnak, mert sokkal kevesebb félelemmel tudtam odamenni, és cserébe szeretném én is megosztani az élményeimet.

    Altatásban kértem, hogy csináljuk, mert sajnos nem vagyok annyira fasza gyerek mint aminek látszom, és én csak ajánlani tudom minden kedves sorstársamnak. Nem emlékszel semmire csupán arra, hogy valamiről beszélgetnek veled az orvosok. Műtét előtt egy órával megkaptam a kis nyugibogyót plusz bekötöttek egy infuziót. Egy óra mulva már robogtam is a műtő felé ahol az ajtó előtt feküdtem kb 20 percet (és kegyetlen hideg volt). Kb 3/4 órával később keltem a szobámban. Észrevettem hogy nagyon durva izomláz van minden porcikámban és mára sikerült kideríteni a dokitól, hogy bizony megesik, hogy valaki begörcsöl az altatótól. Az első estém elég nyugiban telt, fájdalom nem sok volt (most sincs sok) és őszintén megvallva durvább szenvedésre számítottam (persze majd később valsz rosszabb lesz). Körülbelül 3 órája engedtek haza és azóta csak az ágyon pihengetek és iszok (plusz sikerült bevágni egy közepes adag rántottát :) ).

    Remélem ti már mind jólvagytok!
    Üdvözlettel Ádám

Új hozzászólás Aktív témák