Új hozzászólás Aktív témák

  • Kylara

    újonc

    Nekem szeptember elsején volt a mandulaműtétem, altatással végezték. Csomókba hullott a hajam, műtét után a doki meg is jegyezte, hogy nagyok és gennyesek voltak a manduláim, ezért hullott nagyon. A műtétből semmire sem emlékszem, pedig állítólag még integettem is, mikor betoltak :DD Első nap nagyon rossz volt, de túl lehet élni. Az ivás nem nagyon ment, a másfél liter nem jött össze. Hányást szerencsére megúsztam, aztán másnap hazajöhettem. De a fájdalom a fülbe is átsugárzott, ezt nem úsztam meg. :( Evés egyre könnyebben és gyorsabban megy, innivalónak a főzött teát részesítem előnyben.
    A beszéd ma már ment, de elég furcsa hangom volt és nagyon kicsit fájt is... Ma meglátogattak, annyit beszéltem hogy belefájdult a torkom:) Gyógyszert Cataflant (3x-1) és Augmentint (2x-1) szedek. Ahogy olvasgattam, kiderült hogy a következő napok nagyon rosszak lesznek... Majd kiderül, de szerencsére még van receptem a Cataflanra :U
    A dokit meg nagyon bírom, súlyos problémám eddig még nem volt (kopp kopp kopp), kapott is borítékot (: Még kezet is rázott velem és bocsánatot kért, hogy "fájdalmat okozott", hehe :D

Új hozzászólás Aktív témák