Új hozzászólás Aktív témák

  • Renesz

    csendes tag

    válasz andrejjja19 #795 üzenetére

    Szia Andrejjja! Engem a dr Kovács Zoltán főorvos úr műtött, és nagyon jó munkát végzett. :)
    Van fájdalmam, de közel sem olyan, mint amilyenről általában beszámolnak. Szedem a Flectort, eszem-iszom ugyanúgy, csak a sok rágás miatt jobban elfáradok benne!:)
    Ha Te is hétfői napon mész, ne készülj úgy, hogy 8 körül műtenek. Hétfőn az altatóorvos a gyerekosztályon kezd, utána jön át a felnőttekhez. Előttem három gyerek műtét volt, 10 körül jöttek értem, addig infúzió volt, meg beszélgetés a sorstársakkal. Irtó kedves mindenki, én voltam már több kórházban a környéken, de sehol sem voltak ilyen kedvesek se a nővérek, se az orvosok, és ez tök megnyugtató. Aki ellát majd, egy Judit nevű fekete hajú nővér, na ő aztán csúcs, mindent elmagyaráz, mindenben segít, majd meglátod, hozzád is ő megy majd, ő veszi fel a műtétes betegeket. Maga a műtét fél óra volt, ezután fél órát az ébredőben töltesz, figyelnek rád, mérik a vérnyomásodat, kapsz jeget, aztán visszatolnak a kórterembe. Kb. másfél órát vagy távol összesen. Amint eláll a vérzés, itatnak, és egész nap csak folyadékot kapsz. Meg fájdalomcsillapítót, ha kérsz, én nem kértem, de éjszakára hagytak ott. Másnaptól aztán etetnek rendesen:) Engem reggel megnézett a doki, azt mondta, mehetek haza, pénteken kell visszamennem kontrollra. Sokkal jobb itthon lábadozni! Jó tanács:ha fáj is, mindent igyál meg szépen, addig úgy sem hagynak békén! És az ivás, evés segít, utána mindig sokkal jobb, érezni, hogy tágul a torkod. Mindig nedvesnek kell lennie a torkodnak, éjjel is igyál, ha felkelsz, a kórházban főleg első éjjel úgysem tudsz nyugodtan aludni. És ami fontos: ne félj, túlélhető! Én abszolút kellemes élményekkel jöttem el, és örülök, hogy megszabadulok mindenféle bajomtól, amit okozott ez a mandula.(szív, hajhullás, gyulladt nyirokcsomók...) Ha kérdeznék, belevágnék-e még egyszer, simán!

Új hozzászólás Aktív témák