Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Antigabo

    tag

    Tisztelt Magyarok !

    Ki mit szól ehhez ? :

    Az mennyire etikus szerintetek hogy kiadnak egy telefont (J7108) 5-ös androiddal, ekkor még van rajta MAGYAR nyelv,...
    aztán egy fél év után paff jön a Hongkongi 6.0.1,"update" és hipp-hopp se szó se beszéd lesöpri a magyar nyelvet az opciók közül,a Samsung support, sajnálatát fejezi ki, (mind a magyar és a Hong Kong-i is !) nem tudnak segíteni - ez van - ezt kell tudomásul venni és kerekperec kijelentik, vegyek egy másik telefont mert ők bizony már nem támogatják ezt a nyelvet, visszafelé pedig nem "frissíthetem" az általuk figyelmeztetés nélkül elrontott firmwaret !?!...
    Miután a magára hagyott Bada operációs rendszert és felhasználóit hagyták szépen magukra, elvérezni,
    voltam olyan ostoba hogy a haldokló Wave 8500 után adtam még egy esélyt a Samsungnak,
    gondoltam kipróbálom az androidot egy SM-J7108 de ezúttal sokkal jobban rászedtek !
    A Samsung Store csak hollandul ment, meg egy két weboldal, mint ebay, stb egyáltalán nem respektálta az én identitásomat, alap nyelvi beállításaimat, és önkényesen tolta az arcomba a külföldi karattyot !
    Fél év obás volt és egy csúnya érzés a végén !
    Mi ez ha nem nacionalizmus ?
    Mi van evvel a világgal ?
    Akkor mi is ez a sok szép hardver körülöttünk....?
    Ez volt az első (és lehet utólsó) androidos telóm, amúgy is egy rakás korlát volt az egész, rengeteget bajlódtam vele.
    ...A másik meg hogy nem akartam ezt nemzeti kérdéssé tenni ezért bátorkodtam indítani egy új technikai kérdésként megfogalmazni, de még SOHA nem volt olyan hogy az általam indított új topikot NE zárták volna...SOHA !... :F

    Várom a véleményeket !

    Szégyen a tudás - de hasznos !

Új hozzászólás Aktív témák