Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • niklebi

    senior tag

    válasz crok #2444 üzenetére

    Ha lenne TWRP fórum ott tettem volna fel a kérdést, de mivel nincs és Trailblazer is itt tette fel a problémájával a kérdést gondoltam, hogy kapok megoldásra választ. Nem váltottam semmilyen romra, a Poco F3-as telefonon a türelmi idő letelte óta XiaomiEU developer rom van. Eddig fastboot romok voltak, mostantól TWRP-vel telepíthetőek vannak.
    A TWRP telepítésekor pirossal kiírta, hogy a telefon rootolva van, még valami mást is írt, arra már nem emlékszem, de mivel folytatta a telepítést nem foglalkoztam vele. Amikor települt meglepő volt, hogy rögtön magyar volt a nyelv, nem kért semmilyen jelszót pedig az EU rom fórumán mindenki azt írta, hogy kínai, és jelszót kell megadni. Utána derült ki, hogy /sdcard alatt nálam nem látszik semmi. Gond egy szál se. Telepítettem a romot OTG-ről, rootoltam a telefont. Minden rendben működik, csak ez a hiba zavar. Az előzmény meg az, hogy áprilisban a Magisk-kal belefutottam egy hibába folyamatosan újra indult a telefon. Azt a megoldást találtam ki, hogy az összefoglalóban leírtak szerint törlöm a Magisket. Akkor telepítettem fel még az A11 alatt működő TWRP-t amivel sikeresen töröltem rootot és újra telepítve az akkori heti romot nem vesztek el a dolgaim a telefonról és újra rendesen tudtam rootolni a telefont is. Ezért gondoltam, hogy akkor nem törlődött rendesen a TWRP, és a mostani telepítés olyan volt mintha frissítettem volna.
    * Ehhez a részhez pedig mégis miből gondolod, hogy annyira h...e vagyok, és nem nézek utána annak amit telepítek a telefonomra. Onnan van a TWRP amit linkeltél, ott olvastam utána mindennek, + Youtube, orosz android telefon fórum, stb. Mielőtt bármi új dolognak neki kezdek órákig olvasok, és csak utána kezdek bele.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák