Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Integra

    titán

    válasz bandus #4979 üzenetére

    most inkább mo-n (innen utazok ha kell), visszajöttem tovább tanulni egy időre, és hamarosan megyek megint tovább.

    én nem harcolok ezzel a lopó korrupt és mérhetetlenül arrogáns és beképzeld és öntelt bandával meg a szemellenzős csatlósaikkal, meg szavazóikkal. a saját szerencsém kovácsa én vagyok és nem pedig ők. felőlem meg is dögölhetnek, kívánom is szívből nekik, hogy égjenek bent az adónkból lopott százmilliós házaikban (akkor legalább drága máglya, de legalább jó máglya lesz..), leszarom az összes férget. soha életemben semmit sem kaptam senkitől, soha senki egyetlen támogatást nem adott, pedig én dolgozom a legtöbbet, én adózom a legtöbbet, én fizetem be a legtöbbet és én nem vagyok soha beteg, nincsen semmilyen orvosi számlám, nem dohányzom, és nem lebzselek, mivel nem állami alkalmazott vagyok, minden nap úgy kell teljesítenem, hogy kirúghatnak...
    ellenben rólam mindent lehúznak és mindent én fizessek, a megcsúszott deviza adósokkal kezdve, a korrupt állami beszerzéseken és a "nekik ez jár" korrupt senkiházi politikusokon át a gyerekcsinálókig és segélyből rablókig és a feketézőkig mindent én fizetek. mindent.
    és tudod mit mondok? vigyék, vegyék el ezt a picit, legyenek boldogak vele, szűklátókörű rugalmatlan gumigerincű senkik ezek akik életükben egy percet sem dolgoztak, azt sem tudják mi a munka értéke, mi a tisztelet és becsület. kifizetek itthon pár millát adóra, aztán majd nagy büdös semmit, miközben nyugaton egy, max két hónap alatt többet rakok félre mint itt egy évben összesen. aztán mikor 40 évesen hátradőlök egy hideg bacardicolával a kezemben és egy vaskos bankszámlával (mert máshol megbecsülik a munkám és a személyem), akkor majd egy cinikus és annál inkább jól eső mosollyal gondolok az összes marakodó, egymást gáncsoló szivrohamban elpusztuló vén roncsra és hálát adok az akaratomnak, a kitartásomnak, a küzdeni akarásomnak, hogy a céljaim sosem adtam fel és végig csináltam, akárhogy is próbáltak ezek a senkik elgáncsolni és visszarántani a fertőbe.
    és ez a legjobb tanács amit bárkinek adhatok, higgyetek magatokban, abban, hogy igenis képesek vagytok rá, ne halgassatok megkeseredett, irigy emberekre, a ti életetek nem az övék, érezzék jól magukat a kis mikrovilágukban. mindenki a saját sorsának kovácsa.
    ha te úgy érzed, hogy valós értéket képviselsz, amivel egy idegen kultúrában helyt tudsz állni, integrálódni akarsz az adott társadalomba és tudod, vállalod az iszonyú kemény stresszt és kihívásokat amik ezzel járnak, akkor menj, csináld, tanulj és élj. ne mással foglalkozz.

    ...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Új hozzászólás Aktív témák