Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Krystal_s

    addikt

    válasz #1126 üzenetére

    én már abban bízom h végleg megszűnik a flash player és helyette a sokkal kevesebb erőforrást igénylő html5 fogja jelenteni a megoldást. [Flash kontra HTML5]
    nagyon zavaró,amikor egy oldalon sok flash alkalmazás van, akkor szinte használhatatlan lesz a rendszer a magas cpu terhelés miatt.
    oka van h az Apple sem használja. szarul van megírva. ahogy láttam neked elég jó kis géped van és elvileg nálad ez nem kéne h gondot okozzon. én még nem tettem fel a 10.1-et ,mert olvastam h nem igazán jött össze nekik a nagy okosság miszerint kevesebb cpu terhelés és inkább a jó vga erőforrásait használná ki. sok embernél megmaradt a proci terhelés is és a vga-t is terheli...Vannak oldalak, amik egy idő után "követelik" a frissítést, különben nem működik az ott lévő pl. zene lejátszó stb.
    nálad bármi bekavarhatott és lehet h ha most feltennéd ,akkor már jó lenne a 10.1-es is. nyugodtan frissítheted ,mert ha ismét nem lesz jó ,akkor legalább tudod h valóban az okozta a hibát és a Flash player uninstall progival bármikor törölheted és felteheted a mostanit.
    örülök h tudtam segíteni ;)

    ui : lehet h sunyi, de magától nem szokott upgradelni :) rá szokott kérdezni...kiírja h megjelent az újabb, és választhatod a telepítést, vagy a későbbi figyelmeztetést, vagy kihagyod.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák