Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • attilav2

    őstag

    válasz attilav2 #37331 üzenetére

    A WX 4100 és 5100 szerepel az összefoglalóban, úgyhogy elvileg működniük kell macOS alatt. Mindkettő polaris alapúként szerepel az összefofoglalóban, de a wstore.sk-n a 4100 baffin alapúként van feltüntetve. Nem tudom elírás e. Jó lenne tudni valami biztosat a 4100 mac alatti működésével kapcsolatban, hiszen ez a jóval olcsóbbik kártya, ha valaki hackintosh alá keres olcsó vga-t. Az 5100 a wstore-on is polaris alapúként van feltüntetve, úgyhogy az nagyon valószínű h menni fog, de jóval drágább is.

    Szerencsére én még a nagy áramelkedések előtt, pár éve vettem RX550-et :)

    Tegnap délután megint spontán újraindult a Ventura, azt észrevettem hogy csak akkor restartol ha tétlen állapotban van a gép, azaz nem vagyok előtte, egy jóideje nem csinálok semmit. Van valami tippetek merre keressem a hibát? A kísérletképpen képernyő kikapcsolását letiltottam, helyette képernyőkímélőt állítottam be. A készenléti állapotba kerülés letiltását nem találtam a rendszerbeállításokban, feltételezem az is okozhatja a restartot hogy készenléti állapotba akarja rakni magát, de helyette restartot nyom.

    [ Szerkesztve ]

    -||- Asrock B660M HDV -II- G.Skill Aegis 2x16GB DDR4 -II- - i3 12100f -||- Sapphire RX550 4GB -||- AOC Q27V4EA 1440p -||-

Új hozzászólás Aktív témák