Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kushwavez

    Topikgazda

    válasz eszgé100 #34481 üzenetére

    Biztos, hogy az IntelMausiEthernet.kext kell a Te notidhoz? Ellenőrizd az ethernet kártya teljes nevét és típusát (HwInfo64), hogy biztosan ez kell-e hozzá. Van még egy kext az Intel kártyákhoz: SmallTreeIntel. Ha a telepítőben vagy nyiss meg egy Terminal-t és pingeld meg a google-t, hogy lásd van-e élő netkapcsolat. Bár én mindig wifiről csináltam, de nem hiszem, hogy a telepítő nem támogatja a kábelt.

    Nem értem, hogy a VoodoPS2Controllerrel miért nem működik a trackpad és bill. Szerintem a laptopod PS/2-n alapuló trackpadet és billzetet használ.
    Minden kext-ből szedd le és tedd be a legfrissebbet, hátha az segít, vagy próbáld az ELAN, FocalTech and Synaptics (Smart Touchpad) Driver (Mac OS X) drivert, vagy a VoodoI2C-t

    Illetve Töröld az SMC*.kext-eket, mivel FakeSMC-t használsz és azok pedig a VirtualSMC.kext-hez vannak (amit nem használsz, nincs bent a VirtualSMC.kext). Ez okozhat random megakadást boot közben. Vagy VirtualSMC-t használj, vagy FakeSMC-t, de kettőt együtt ne.

    Lenovo ThinkPad T440, Lenovo ThinkPad X1 Carbon 6th, Lenovo ThinkPad X1 Extreme 1st | macOS 13 

Új hozzászólás Aktív témák