Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sellerbuyer

    őstag

    válasz tlac #17744 üzenetére

    Bocs, odáig már nem lapoztam le. Ahogy elnézem kb. ugyan azok vannak itt is leírva...

    Hát nézd, nem tudom egyébként, hogy miért kell ennek ennyire bonyolultnak lennie. Ha egyszer maga az oprendszer kextek, meg DSDT-k pakolgatásával ide v. oda, vagy sem, de támogatja az alaplapot, VGA-t, minden lényeges elemet, a többit meg BIOS-ban letiltom, és mégsem jutok el odáig sem, hogy egyáltalán bebootoljak a pendrive-ról... Hát nem tudom...

    Nagyon minimális Ubuntu ismeretekkel Linux szervert telepítettem és üzemeltettem egy rakás (részben saját készítésű) dinamikus honlappal. levelezéssel (smtp-pop3), ftp-vel, adatbázissal, minden fenével, amit akarsz, egyetlen probléma nélkül, pedig cseppet sem voltak jobb leírások hozzá, mint amikkel most próbálkozom. Mégis sikerült pár nap alatt úgy, hogy a hozzáértők itt a PH-n is megnézték és azt mondták, hogy nagyon rendben van. Most meg szabályosan idegbeteg vagyok attól, hogy nem bírok feltenni egy nyamvadt oprendszert már három napja és tapodtat sem jutok előbbre, sőt inkább visszalépés tapasztalható... Mondjuk ez így nem igaz, mert a lámáknak való iAkos L2-őt felraktam ugyan gond nélkül, csak azt meg elindítani nem bírtam a vinyóról, mert a VGA-tól kiakadt folyton, totál szétfagyott boot közben.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák