Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Smokalot126

    csendes tag

    válasz ko9 #12498 üzenetére

    Akkor azért nem ment nekem Lion alatt az NTFS/3g :D
    Fasza :)

    Na, akkor majd ma kitalálok még valamit, aztán korán lefekszem. Eddig az a beállítás volt a legjobb, amit együtt csináltunk (TE). Csak a frissítéssel basztuk el, vagy nem tudom :D
    Amiket én kreáltam a hétvégén, hát inkább nem is kommentálom. MIndig azt hiszem, hogy most fasza és minden rendben van, erre pár perc vagy egy újraindítás és kakukk :D
    Csináltam még pendriveos telepítést, vinyóról telepítést, kértem kölcsön egy eredeti Lion-t is.
    Úgy látszik, hogy valami borzalmas nagy tehetség vagyok OSX fronton, még a végén leszerzpődtetnek programozónak az almások :D:D

    Ma lesz egy új próbálkozásom az Liatkossal, hátha azzal ügyesebb leszek.

    A kérdésem a következő: Találtam drivert a Xonarhoz, de csak 10.5 meg ilyeneket támogat, gondolom ezt sehogyan sem tudom összehozni? Bár, nem ez lenne most a legnagyobb gondom, de mégis, jobb a szar közepén ücsörögni, ha szépen szól a muzsika az ember fülébe:D

    Mellesleg elbasztam a notit is, mert frissítettem 10.6.8-ra és ott valami gebasz lett :D (hozom a formám itt is)
    Ezt mondjuk 20 perc alatt tudom orvosolni, 3 klik a customizeban és kész is.

    [ Szerkesztve ]

    Dont Drink And Drive, Just Smoke And Fly.

Új hozzászólás Aktív témák