Új hozzászólás Aktív témák

  • kushwavez

    Topikgazda

    válasz Nite #36774 üzenetére

    Szia

    örülök, hogy bejött a leírás. jó a visszajelzés.
    Akkumulátorhoz próbáld ezt: ECEnabler.kext
    Fényerőt beállításokban sem tudsz állítani?
    A gombok beállításához ACPI patching ismerete szükséges, az biza nem egyszerű ha nem értesz hozzá. kezdésnek nyomogasd végig az F* gombokat és a speckókat, melyik mit csinál. Nekem pl elcsúszott és a DEL gomb volt a hang le default.
    iMessage az nekem is bebugolt egyszer, de hagytam futni egész nap azt megoldotta, lehet egy ki-be jelentkezés az iCloud-ból és az iMessagesből megoldja ha sokáig nem megy tovább.

    a wifi kb és egérre nem tudok nagyon mit, ez egy rendes dongle csak a kbhez és egérhez, nem? mert akkor valóban oob kell működnie, ha ez a helyzet nem a maccel van a bibi. Ha valami más akkor megeshet, hogy egyszerűen már nem támogatott. tudni kéne mi a chip

    Mivel laptopot használsz nagyon erősen ajánlom, hogy látogass el a wifi/bt szekcióba és válassz egy kompatibilis airport kártyát, ez szerintem mandatory egy laptopnál.

    btw, milyen laptopról van szó (modell, cpu, gpu)? azt sem árt tudni :D ahogy látom skylake (az smbios-ból ítélve).

    Lenovo ThinkPad T440, Lenovo ThinkPad X1 Carbon 6th, Lenovo ThinkPad X1 Extreme 1st | macOS 13 

Új hozzászólás Aktív témák