Új hozzászólás Aktív témák

  • Smiley

    őstag

    Sracok, megosztom veletek, valoszinuleg nem egyedi eset.
    A 10.11.4-tol felfele az apple kiszedte az icloud alapu jelszo hasznalatot... viszont akik eddig igy hasznaltak azoknak tovabbra is mukodik. Tegnap elott lockolta az apple az accomat, es csak ugy engedte ujra ha uj jelszot csinalok. 3 gepem van 1 eredeti, es 2 hackli. A ceges hackli jart szarul, ugyanis beledoglott a userem a icloud-os jelszo valtozatasba. Single user modban csinaltam egy ideiglenes usert, beleptem azzal, felulcsaptam a normal userem jelszavat, most mar rendes unix password-re. Sikerult bejelentkeznem ujra, de az osszes keychain elerhetetlen volt. Fogtam csinaltam egy uj accot magamnak, es kezdtem elorol, de ezzel is volt gond, ugyanis keptelen voltam ez az incidens utan ezzel a geppel osszeszinkronizalni a jelszavaimat. Most telepitem ujra ezt az egesz sz@rt.
    Itthon mar okosabb voltam, nem engedtem fel a gepeket a netre egeszen addig amig le nem csereltem az icloud password-ot rendes unix password-re... vissza a net, kerte az uj icloud jelszot, es minden siman ment.

    Szoval ha ti is hasznaljatok ezt a feature-t, erdemes lenne atrakni unix password-re...

    Én mondol, Maga mondol, Én mondol. Így kell normál beszélgetni...

Új hozzászólás Aktív témák