Új hozzászólás Aktív témák

  • Nyugdíjas

    nagyúr

    válasz user137 #2586 üzenetére

    Mindent észnélkül kiválasztani sosem jó.
    Nekem pl. az a bevált módszerem, hogy hagyom, amit akar tegyen fel, általában ez jót szokott tenni a lelkiviláguknak :)
    Aztn amjd én később beletuszkolom a drivereket.

    Nem annyira ismerem a Shuttle-k lelkivilágát,de gondolom bele lehet szuszakolni egy PCI-os LAN-t, aztán egycsapásra meg van oldva a problémád.

    A hangkártyákra valóban elég háklisak az OSx telepitők, sajnos nekem is inkább egy USB-s kütyü vásárlása volt a megoldás, mint hogy vért pisiljek. nekem megért pár ezrest a dolog.
    Nem kell profi hangminőség,de egy integráltat még igy is túlszárnyal. Ha meg profi kell, abból bőven van amiket támogat, elvégre nagyon sokan használják audio-val kapcsolatos munkákra.

    Kicsit fura lehet ez a hozzállásom,de én igyekszem igy "hardverből kiküszöbölni" a hibákat általban ;]

    Safe mód-os kérdésedre:
    Talán én nem hirtelenkednék enynire, és kipróbálnék más telepitőket/kerneleket. (Kernelt lehet cserélni működő rendszer alatt is) Valószinüleg véglegesen megoldaná a problémát.

    Egyéb ötletem nincs, én is csak gugliznék, vagy okoabbakat kérdeznék. Szerencsére nekem olyan mákom van, hogy megy szépen a rendszerem már ezer éve, igy nem vagyok túl gyakorlott a console- bűvölésben, mert nem voltam rákényszerülve, hogy megtanuljam.

    ‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

Új hozzászólás Aktív témák