Új hozzászólás Aktív témák

  • BogyóBP

    addikt

    Nos, sikerült elérnem hogy 1-2 disztró felmenjen többek közt egy érintetlen snow leot is kértem kölcsön és egy boot progammal feltettem, igaz beletelt vagy 1 órába de felment.

    Tapasztalatok: Egyszerüen nem birtam megszokni a kezelést. A hang meg annyira gyenge volt mintha nintendóból jött volna, semmi hangszin semmi mélység csak úgy szólt, nyekergett sőt még recsegett is. Hangsúlyoznám hogy állitolag az egyik legjobb hackintos lappal rendelkezem (ep41-ud3l) de így is tré volt. a VGA-t szinte nem is tudtam megcsinálni. KB 6 videólejátszót raktam fel mire 1 elinditotta az egyik letöltött filmemet (vicces). Töltögettem de egyszerüen nem bírtam elkerülni hogy valahogy 1 ablak ne tünjön el a süllyesztőben, valahova mindig eltünt a letöltésem, amit csak később a Finder programmal tudtam megtalálni. Külön emlitést érdemelt hogy a bill hiába volt jól beállítva egyszerüen nem tudtam a helyére paszirozni a @ a 0,í, és társait.

    Ennyi a negativumról.

    Pozitivum: röviden, kurva gyors, még egy alap gépen is. Tök megvoltam elégedve a Safari nyujtotta élménnyel igaz ha kinyitottam teljesre az ablakot a DOCK omat nem rakta alája, gondolom nativ felbontásnál VGA nál máshogy viselkedik a dock elhelyezkedése, nekem ott tátongott mintha egy láthatatlan téglalap szorult volna oda vele egymagasságba széltől szélig. A leállás is fasza volt.

    Viszont nem tudtam újra bootolni vele, fekete képernyő volt, mindig boot lemezzel kellett ügyeskednem. Nem szeretném feladni a probát de kezdek kifogyni az ötletekből hogy mit meg hogyan kéne. :((( :DDD

    ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

Új hozzászólás Aktív témák