Új hozzászólás Aktív témák

  • #01993216

    törölt tag

    válasz ko9 #12038 üzenetére

    Előbb még meg kell szenvednem a hanggal.

    Az alaplap specifikációja szerint a net-en ALC888-asom van, de az everest szerint ALC887-es. A DSDT-s AppleHDA-s megoldás felejtős volt, mert nem volt DSDT-m, ami nélküle van, az meg nem működött. Az univerzális VoodooHDA-val sikerült működésre bírni, meg is talált minden ki- és bemenetet, de volt egy kis háttérzaj, ami idegesített.

    Utánaolvastam a neten, hogy szerkesszem meg az info.plist-et iGain(90) értékre, de az nem működött. Aztán találtam olyat, miszerint a Monitor(0) értéktől jó lesz. Hát nekem egyik sem nyert. Tegnap valahogy sikerült, de nem szerkesztettem semmit, csak egyik driver-t pakolgattam a másikra, amíg egyszer jó lett, de gőzöm sincs melyikkel mit csináltam.

    Szóval újra. Most találtam valami egészen mást. 2 fált kell átmásolni az Extensionsból az Extra könyvtárba, meg a VoodooHDA.kext-ben kell szerkeszteni valamit és állítólag attól jó lesz, de azt nem tudtam kipróbálni, mert mikor ezt találtam, már nem tudtam elindítani az OSX-et. Majd délelőtt kipróbálom.

    Van erre a hang-ra valami ötleted?

Új hozzászólás Aktív témák