Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sharpapa

    aktív tag

    Na ilyen szar véget nagyon nem kellett volna. Igaz hogy egy részről jó, hogy nem tuggyuk biztosra a happy endet, de akkor is az uccsót csinálhatták volna úgy, hogy tuggyuk mi a vége.....

    "Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

  • sharpapa

    aktív tag

    válasz ArGab #1535 üzenetére

    Olyan nem lessz te!

    "Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

  • sharpapa

    aktív tag

    Havertól megvan a második évad...hajnali ötig néztem:D

    "Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

  • sharpapa

    aktív tag

    Na én most kiakadtam mint a kakukkosóra.
    Épp most néztem meg meg a harmadik évad utolsó részét. Komolyan mondom szinte magam alatt vagyok. Úgy megszorongatnám a rendező gigáját.Itt ülök karikás szemekkel egész éjjel hogy lássam már azt a k***a hepiendet erre egy bazi nagy wtf a vége semmi más. Ja igen meg fognak előbb utóbb menekülni ez már tiszta...De akkor minek kell ezt mg cifrázni? Hova a francba húzzák még? A negyedikben majd kiderül hogy igazából a marson vannak és a szereplők fele ufó vagy mi??? Na kapják be a lónak a f****t :((( :o

    elnézést a kirohanásért, csak kissé padlóra küldött a dolog

    szerk.: Na igen látom nem vagyok a dologgal egyedül :B

    [ Szerkesztve ]

    "Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

  • sharpapa

    aktív tag

    Meg tudom érteni azt a tábort aki odavan a befejezésért, mert hogy csak a szereplők számítanak. Én is elérzékenyültem egy kicsit egy-egy egymásra találásnál az alternatív síkban. DE:
    Nagyon olyan szaga van ennek az egésznek, hogy az első 5 évadban írták nagyon profin és klappolón a sztorit, aztán egyszer csak orrba vágta őket a probléma hogy hogyan zárjuk le? Hogyan magyarázzuk meg ezt a sok hülyeséget amit ilyen szorgalmasan és profin összehordtunk? Tudjuk le az egészet egy ilyen "ez csak egy rossz álom volt meg se történt semmi"-féle befejezéssel. Hagyjuk a dharmát, Widmore-t, a többieket és mindent a nézők képzeletére, magyarázzák meg maguknak. Nem sorolom fel újra azt az ezernyi megválaszolatlan kérdést amit előttem feltettek, hozzátennék még egyet (vagy lehet hogy már ez is volt). Számomra még egy nagy gikszer van ezzel a templomos jelenettel. Ha valójában meghaltak a zuhanásban, akkor mi ez a duma hogy "akikkel éltél életed legfontosabb szakaszában, az van itt". Hát de basszus, meghaltak mielőtt találkoztak!
    Még egyszer mondom, megértem az elégedettek táborát, de ezt bizony összecsapták. Eddig ez tartotta a TV előtt a nézőt, hogy minden hihetetlen hülyeségre megkapta a választ és tátott állal kapott a homlokához hogy "azannnnnnyááát de nagy má' !" Minden rész után meg kellett nyugtatnom magamat, hogy nyugi, ez csak egy film, nem a valóság, nincs semmiféle sziget és nincsenek dimenzió- és időugrások. Fűzték és fűzték tovább a különálló, értelmetlen szálakat, néha keresztezve az utakat. Aztán a végén annyira erős és egyetlen végső magyarázatot követelő kérdéssé nőtte ki magát az összes, hogy egyszerűen nem tudták összerakni, megmagyarázni őket. Helyette ráfeküdtek a megrígatásra, ha már a lényeget bebukták. Ennyi.

    "Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

  • sharpapa

    aktív tag

    LOTR: Hát ha ez igaz, akkor meg nem tudták normálisan visszavezetni a sztorit az előre megírt véghez, csináltak egy shortcut-ot.

    doc: bocs, az utolsó oldal nagy részét nem olvastam el. De számomra ez még mindig nem áll össze. Talán majd egyszer.

    tween: ha vallás alatt a bibliaira gondolsz (és még mások is ahogy láttam), meg kell nyugtassalak, hogy várószobáról, és társairól szó sincs a Bibliában, az egész lost egyetlen momentuma nem hozható vele közös nevezőre.

    "Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

Új hozzászólás Aktív témák