Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zaba

    tag

    válasz Sufa #138 üzenetére

    Lazulj el, Haver!

    Nem azt mondtam, hogy felesleges, vagy, hogy nem kellett megcsinálni, vagy hogy ne lenne jobb, mint mondjuk a Titanic, ami szintén a szöszözés netovábbja, csak arra szerettem volna valójában rámutatni, hogy aránytalan akciófilmmé degradálták, mikor nem éppen/éppen nem ez a lényege. Megjegyzem az olvasásnak is más a lényege, ti. hogy a képzeletvilágod fejlődjön.

    Kissé erős a ''Nem láttad még a 2-t sem, és most fikázod????'' felháborodásod, de ha így, hát tényleg ''fikázom'' mert fikázom az egészet, mert hollywoodi lett, pedig ausztrál a csávó. Aki abból az országból jön, ahol a MAD MAX is született, annak tudnia kéne mi a hagyomány, nem is szólva arról, hogy kissé jobban kötődik a királysághoz, mint az az elcseszett USA.

    Tárgyi tévedésedről felvilágosítanálak, miszerint A gyűrűk ura 1934-től kezdve íródott és pontosan a II. világháború gonosza az, amiről szól az egész!!!

    Arról nem is beszélve, hogy nem Tolkien, hanem Peter Jackson nyúlt szerintem a korábban már említett filmekből, többek között a Star Warsból.

    A szöveghűségre való törekvésről meg csak annyit, hogy detto Peter Jackson nyilatkozta, hogy ő ezt és az Alan Lee féle rajzokhoz való ragaszkodást!!!!

    Nem utolsósorban pedig, nyilván nem vagyok és nem leszek egyedül a topicban, akinek nem tetszik, és ''fikázza'', de pont erről szól a szólásszabadság és a demokrácia, ami ugye jobb, mint egy gyűrű által uralva lenni, az aktuálpolitikát félretéve.

    És még valami, attól, hogy káromkodsz, nem lesz nyomósabb érved semmire!

    Tisztelettel: Zólyomi Zoltán Balázs

    Red meat can kill ya'. Enjoy!

  • Freeboy7

    csendes tag

    válasz Sufa #139 üzenetére

    Köszi szépen, mondhatni hantale:), tényleg jó kis oldalak van ott, találtam is egy-két olyat meit kerestem!:)
    Love&Peace
    Freeboy

    Áldás mindenkinek!

Új hozzászólás Aktív témák