Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csizs

    aktív tag

    NHa regéljetek csak én most akarom felrakni.Érdemes már béta verziót feltenni, mert nem nagyon tudom, hogy mire használható.Pl internetezésre jó?Remélem igen, mert engem az már bőven kielégít :))

    1x éve a prohardveren!

  • csizs

    aktív tag

    NHa regéljetek csak én most akarom felrakni.Érdemes már béta verziót feltenni, mert nem nagyon tudom, hogy mire használható.Pl internetezésre jó?Remélem igen, mert engem az már bőven kielégít :)) esetleg néhány képet nem mutatznátok?

    1x éve a prohardveren!

  • csizs

    aktív tag

    Viszonylag képben vagyok ezen a dolgon.És volt ilyen hír, hogy választható lesz 3 kezelő felület a gyengébb 3d-s gépek miatt.A win2003 szerver hardverigénye 128MB ram és 500MHz-s processzor. nem 600-as.A másik mivel még bőven lesznek p3-asok is nem eengedheti meg a microsoft, hogy azokra ne lehessen telepíteni.Az xpnek is elég volt 233-as proci és a 64MB ram aami nem volt sok akkor sem, mert a win98 is teker alatta mint állat.Szóval a p2 végén hzzák meg a határt, de a min 8MBos videókártya 3d vel biztosan kelleni fog mad a megjelenítések miatt.Miért 8MB-os,m ert azok voltak az első kezdetleges 3D-s kártyák(tudom volt 4MB AGP-s is)A ramról meg annyit szerntem 256nál nem rugaszkodhatnának el jobban, mert azé nem mindenki fog venni memót , mint xpnél is 64MB volt.Vagyis nem kell félni a mai gépeken mennie kell, de nem lesz atombaró az tuti, közepesen fog menni.És az jó.Ahogy néztem az xp is 128 ramom 400as procival türhetően elment és megy is ma is a sulinkban.Vagyis hajrá. A másik a proci azért kell a géphez majd, hogy kitömörítse a longhorn komponenseit, mert tömöritve foglalnak el durván 5-6GBot majd, meg a komponensek.Vagyis nem igazán a megjelenítés lesz prociigényes az inkább videokártyaigényes lesz, hanem a fájlok kezeléséhez és kitömörítéséhez kell a cucc.Tudjátok be keell írni, hogy unzipp win.com -n -j:flonghorn -k :))
    Nem kell félni!

    1x éve a prohardveren!

  • csizs

    aktív tag

    válasz #64791808 #124 üzenetére

    a telepítő szerint nem.és ne vicceljél a xpnek is legalább 233-as proci kell.Ugyhogy gondolkodj mielött beszélsz!és egyébként meg a telepítön néztem meg és ez volt rá a válasz! :))

    1x éve a prohardveren!

  • csizs

    aktív tag

    a téma címe lehet elfelejtettem már, de nem az volt ami a minimum hardver követelménye a longhornak?Amit leírtam teljesen helytálló volt fentebb és egyáltalán nem változtatom meg.A win2003 nem fut pentium 1-en buherálás nélkül csak a nem hozzáértöknél(azokra értem, akik azt sem tudják milyen gépük van és beleszólnak mindenhova anélkül, ,hogy láttak volna valamikor is valamit), vagy a nagyon hozzáértőknél.én azt írtam ide, amit követel a telepítő a sima verzióhoz!A többi info a longhornról olvasott infó.ezek nem garantálta, de elmondanám, hogy pl win95-t 4mbon müködőképessé tettem, vagyis annak akkor szerinted mennyi memo kellett?Akkor az xp mivel a 64MB a minimum amire telepszik a telepítő szerint miért ne futna rajta, amikor 32MBon is futtattam.nem mindenki veszeget memóriát, az más kérdés ha tele van pakolva sok szeméttel meg be vannak kapcsolgatva a dolgok tényleg szereti a memóriát, de az más kérdés, hogy joval több is lehet benne.Amúgy meg ha futtatni akarod vegyél 2GB ramot meg 939.es AMD (nem vagyok eegyáltalán AMD párti de a 64 bit jól fog jönni!és most még ez van)

    1x éve a prohardveren!

Új hozzászólás Aktív témák