Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • e-newsee

    addikt

    Csak azért írok ide, mert az észrevételem a Logoutot érinti.
    Olyan funkciót hiányolok, hogy a saját cikkekhez/blogbejegyzésekhez be lehessen állítani értesítést, ha jött hozzájuk új hozzászólás. (Igazából minden topikra elférne egy ilyen, de a saját írásokhoz minimum).
    Tudom, be lehet tenni a kedvencekhez, de annak mennyisége véges. Az "Itt szóltam hozzá" részhez pedig értelemszerűen hozzá kell szólni, és utána nem kell onnan kitörölni. Ez egy-két írásnál még oké, de ha sok van, akkor csak azért nézegetni a saját oldalt, hogy valaki kommentelt-e valahova...
    Szóval eccómincász, nem lehetne egy ilyen értesítési beállítást bevezetni legalább a saját írásokhoz? :R

    "Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

  • e-newsee

    addikt

    válasz Oldman2 #982 üzenetére

    Valóban, ezt csak elfelejtettem, köszi! :R (Amúgy ez az új felületen is megvan)
    Ámbár, ez csak akkor működik, ha van már hozzászólás. Mondjuk ez azért elég sok írást lefed. :) De az lenne a tuti, hogy ha a bejegyzésem megírásakor be lehetne állítani, hogy az első hozzászólásról kapj értesítést. Vagy nem is kellene külön bekapcsolni, hanem az első kommentről automatikusan kapnád az értesítést.
    A fent említett emailes értesítést pedig ki lehetne egészíteni az új felületen a kis harang ikonnál lévő értesítésekkel.
    Tudom, tudom, sokat akarok, de ezek olyan jó kis kényelmes fícsörök lennének.

    És ha már írok. Van arról valami infó, hogy a Logout mikor kerül át az új formátumba? Tudom, hogy sokan nem szeretik az új felületet, de pl az új fórum design sokkal jobban használható, mit a régi. Szerintem. :)
    És bízom benne, hogy az új cikk szerkesztő is hoz némi újítást (pl. behúzás lehetősége a bekezdés elején? Esetleg hasábok, táblázat? Mindez természetesen csak alapszinten, nem kell Word szintű részletesség. Na? Na? :D ;) )

    [ Szerkesztve ]

    "Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

Új hozzászólás Aktív témák