Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rocsoka

    csendes tag

    Sziasztok!

    Tegnap óta én is tulajdonosa lettem eme szépségnek :)
    - Sajna kiderült, hogy a toslink kábelem rossz, de sebaj ma veszek :D

    Jack vs rca kombóval kipróbáltam tegnap és hát értem már azt a THX logót :D de nagyon várom, hogy digitális jelet vigyek bele analóg helyett..

    OnePlusOne - Samsung led fullHD 3D - Gigabyte PA67a-UD3-B3, intel i5, samsung 16GB 1600mhz, Asus strix gtx970 4GB OC, Samsung SSD EVO750 250GB, Western Digital Blue HDD 1TB, Chieftec 500w, Logitech Z906 5.1 THX, TP-LINK Archer c5 AC1200

  • rocsoka

    csendes tag

    válasz rocsoka #3016 üzenetére

    Na hát nem a kábel a szar vettem másikat...

    De se a PC ről se a TV ről nem szól optikai kábellal........
    egyik toslink csatlakozó se működik a z906 on

    pedig tegnap jött az edigital tól.......

    OnePlusOne - Samsung led fullHD 3D - Gigabyte PA67a-UD3-B3, intel i5, samsung 16GB 1600mhz, Asus strix gtx970 4GB OC, Samsung SSD EVO750 250GB, Western Digital Blue HDD 1TB, Chieftec 500w, Logitech Z906 5.1 THX, TP-LINK Archer c5 AC1200

  • rocsoka

    csendes tag

    válasz Zoley3 #3018 üzenetére

    a 2003 ban vásárolt samsung házimozim váltotta a z906
    a régin működöt az optikai a tévéről és a gépről is
    most a 906 al egyik se..

    OnePlusOne - Samsung led fullHD 3D - Gigabyte PA67a-UD3-B3, intel i5, samsung 16GB 1600mhz, Asus strix gtx970 4GB OC, Samsung SSD EVO750 250GB, Western Digital Blue HDD 1TB, Chieftec 500w, Logitech Z906 5.1 THX, TP-LINK Archer c5 AC1200

  • rocsoka

    csendes tag

    Sziasztok!

    THX

    Na szóval a z906 nak semmi baja :D

    - Számítógépen egy frissítés okozott problémát amiért nem adtta ki optikain a hangot..most már jó tökéletes :D

    - Tévém csatijába belefulytam, aztán máris volt hang optikán de pattogott..
    Másnap vettem isopropil alcoholt meg levegős sray t megtisztitottam és láss csodát tökéletes :D a hang optikán.

    Pár megjegyzés tapasztalataimról:

    1: Csak is high speed optikai kábelt használok 3000-4000 kategória

    2: A tévén ha rendes DTS nézek pl.
    wifi routeren keresztül huzza a routerre csatolt vinyoról (all share) vagy a PC ről (all share),
    pendriveról,
    külső vinyóról
    Szépen viszi optikán a DTS hangzást (feltéve ha a megfelelő adatfolyamot válasszuk, általába amiket én toltök van benne DTS magyar,AC3magyar és angol hangsáv) Decode led világít :D

    3: PC ha van az alaplapi hangkártyátokon optikai kimenet szerintem felesleges + hangkártyát venni mert szépen teszi a dolgát az enyém a 7.1 et is kivinné..

    Itt egy észrevétel:
    Nállam a VLC, KM player nem viszi ki optikán a DTS hangzást
    hiábba valasztom ki az audio adatfolyamnál... nem világít a decode led csak ál 5.1 re dobál a z906

    DEE a Power dvd szépen teszi a dolgát és viszi ki optikán a DTS hangzást és világít is a decode led :D

    Összeségében én nagyon meg vagyok elégedve a Z906 al :D szépen szól nem torzít szerintem egy "tégla" panelba :D nem kell ennél több

    Béke veletek

    OnePlusOne - Samsung led fullHD 3D - Gigabyte PA67a-UD3-B3, intel i5, samsung 16GB 1600mhz, Asus strix gtx970 4GB OC, Samsung SSD EVO750 250GB, Western Digital Blue HDD 1TB, Chieftec 500w, Logitech Z906 5.1 THX, TP-LINK Archer c5 AC1200

Új hozzászólás Aktív témák