Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • aram01

    nagyúr

    válasz ZsoZso78 #2394 üzenetére

    Kb hasonló az én véleményem is, nekem a távról má el is veszett a hátlap, mai napig nem tudom hova lett

    Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

  • SpdY24

    csendes tag

    válasz ZsoZso78 #2394 üzenetére

    Írhattál volna ide előbb is :Y Bár nekem eddig nagyon bejön ezt a pattanást leszámítva.

  • Csubeee

    tag

    válasz ZsoZso78 #2394 üzenetére

    Hát barátom ez így kicsi pongyola vélemény volt, konkrétumok nélkül

    Azt véltem felfedezni szavaidban, hogy nem vagy megelégedve a termékkel, mert:
    - pattanó hang bekapcsolásnál
    - hátsó effektek pattogása (bár itt még te se vagy biztos abban, hogy ez a hangfal hibája-e)
    - gagyi távkapcsoló
    - 5.1-en zenét hallgatni vicc (hifi megszállottak mosolyognak rajta)

    Pattanó hang az tényleg van. Hogy miért nem tudom, de engem nem zavar.
    Hátsó effekteknél nem tapasztaltam ilyen jelenséget, nem tudom elképzelni, hogy ha ez csak 10-ből egy alkalommal fordul elő, az a hangfal hibája. Amúgy milyen média player-ed van? Milyen optikával kötötted össze őket? (konkrétumok)
    - Gagyi távkapcsoló. Láttam már én is szebb, strapabíróbb kialakítást, de ez van. Ahogy többen is leírták: költségcsökkentés!! Vigyázni kell rá és kész. Nekem mondjuk szimpatikus volt, hogy nem valami gagyival, hanem energizer elemekkel adták.
    - 5.1-en nem hallgatunk zenét. Nem, akkor ne tedd! Viszont 4.1-ben remek hangja van. Itt sem írtad le, hogy milyen hangforrást hallgattál. (mp3, vagy cd lemez, esetleg FLAC)

    Amiket felsoroltál 1 év tesztelés után, hát...
    Vannak hibái, az tény. Pl, egy hűtőborda elfért volna rajta, vagy hogy a mélyláda nem kapott normális gumibakokat növelve a csillapítást és akkor nem is beszélte a hangszórókba fröccsöntött betétről ami withwort menetes!!

    Személy szerint nem bántam meg (2 éve használom). Egy sound blaster x-fi surround 5.1 pro hangkártyával, egy optikával, a hantszóró kábelek lecserélésével, a hangszóró dobozok vattával való kitömésével egész korrekt hangot lehet kicsalni belőle. Én komolyzenén is teszteltem (Vivaldi - Concerti Opus 8, including The Four Seasons, 192 KHz / 24 bit) és nagyon szépen szóltak még a magas hangok is.

    Ha van pénzed, vehetsz drágábbat, jobbat. Véleményem szerint normál halandónak (nem hifi megszállott), normális áron, normál körülmények között (nem stúdióban, hanem otthon) ez egy jó választás.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák