Új hozzászólás Aktív témák

  • ZsoZso78

    tag

    Sziasztok!Elmúlt egy év,hogy vásároltam egy ilyen hangrendszert és gondoltam megosztom a véleményem erről a szerkezetről azoknak akik ép vásárolni szeretnének vagy ilyenben gondolkoznak.Ennyi idő után már tudok róla véleményt alkotni.Nekem nincs összekötve számítógéppel nem is ez volt a célom hanem inkább a nappaliban ha néha nézek filmeket akkor legyen egy normálisabb hang a filmek alatt.Van egy Média playerem ez van rákötve optikai kábellel tv-t megkerülve.Leírom a rossz tulajdonságait amiket felfedeztem használat közben.Ki és be kapcsolásnál furcsa pattanó hangot hallani mint ha kisülne egy kondi itt fórumot olvasva nem egyedi hibáról van szó ha ez egyáltalán felróható hibának.Néha 5.1es filmeknél a két hátsó hangszóró pattogó hangokat ad olyan mint ha nem tudná dekódolni rendesen az 5.1et.Arra még nem sikerült rájönnöm,hogy ez maga az film anyag hiba forrása vagy a szerkezet hibája.Média player kizárva mert az előző lejátszómmal is csinálta.10 filmből egynél tuti észreveszem fölég akkor mikor dolgoznia kell mind a 6 hangszórónak.Elég elszomorító tud lenni ez film nézés közbe.A zenehalgátas 5.1ben elég érdekes egy igazi hifi megszállott csak mosolyognának rajta sztereóba meg rossz.A magas hangokat hiányolom olyan érzésem van zenehalgátas közben ha lenne rajta potméter egyből felrántanám.Na de ez nem is zenéhez való rendszer.
    A távirányítója selejt szerintem a régi genius 5.1-hez adtak ilyet,de még az is strapabíróbb volt mint ez.Nem tagadom párszor leesett az ágy mellé na de kinek ne esne le.Azóta lejár a hátsó ellem tartó része.De már új korában is kézbe véve nem tartottam valami minőséginek enyhén összeszorítva recseg ropog.Volt nekem egy 5.1-es Lg házimozi rendszerem amit leváltott ez a logitech.Hangminőségben jobb volt az Lg filmek alatt sokkal tisztábban és szebben átadta a hangzást.Árkategóriában kicsivel volt drágább az Lg.
    Én 80 ezerért vásároltam a mostani árakat elnézve 90 körül kapható.Szerintem túlárazott nem ér ennyit 40 max.50 ezer lenne amit még talán megér.

Új hozzászólás Aktív témák