Új hozzászólás Aktív témák

  • Leigazoka

    tag

    válasz SsPL711 #179 üzenetére

    Ma voltam a Media Marktban és vol alkalmam kipróbálni a Z623-t ( egy ideig szerettem is volna beszerezni / a Teufel D500 at is szemeltem ( Berlinben ki is probáltam .. na az THX.. mondjuk 150 e ért.
    Igaz, hogy csak telóról hajtottam meg és 60 % hangerő 100% basszus... de így is érezhető volt a minőség javulás a Z506 hoz képest... a teló szinte semmit nem mutatott a szett erejéből mondjuk..
    ( kalapács-Majdnem szabadon; AC/DC- Back in Black, Ossian 25 éves jubileum dobszóló ) számokkal tesztelve.
    + több ofórumon láttam, hogy nem a Watt számít hanem hogy az adott teljesítményből mit hoz ki az erősítő a hangszórókból... pl: lehet 200 w os is ha a hangszóró nem adja le/gitár ampba is pl: 5 W csövesbe 70W hangszórót tesznek v. 10 W ba 30 sat.
    A Ratselnek fa dobozos 2 utas szatelitjei, kb 16 cm mély hangszórója van.
    Külön erősítője... nem fix kábelezés .. ami a Z506 hoz képest nagyon tetszik.
    és háló a reflex nyilás belső részén ( régi hi-fi 5.1 sub ján is volt.. csak még fiatalon hülye fejjel kivágtam .. és azután a tiszta hangból erősen torz hang lett).

    Gondolom ha az otthoni Xonar DX el hajtottam volna meg a Z623 -t akkor lett volna sokkal jobb a hangja mint telóról.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák