Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Maxtreme

    addikt

    válasz XmoD #945 üzenetére

    :Y
    Egyébként hiába is vagyok (most már egyre jobban nem :U ) Logitech párti, tény hogy ennyi problémám még IT eszközökkel nem volt mint a cég termékeivel.
    Logitech G5 meghalt a bal klikk, megcsináltam, megtört a kábel, kopik a festés. Élt kb 1 évet.
    Logitech G500 - Meghalt a bal kilikk, megcsináltam, meghalt a jobb klikk, már látszik sérülés a kábelen, kopik a festés. kb 2 éves
    G700 meghalt a bal klikk, meghalt a jobb klikk--->szerviz, meghalt a bal klikk, megjavítottam. (jelenleg működik) 1 éves

    Logitech Z623 hangfal, recsegnek a potik, és a bekapcsoló, nem kicsit. (1 éves sincs)
    Logitech K800 billentyűzet - pár méterről iszonyat input lag (25 e forintos klaviatúráról beszélünk)

    Szal ja.. Innentől elgondolkozok hogy vásároljak e ettől a cégtől valamit a jövőben, hiába jó minőségűek a termékeik, de az élettartamuk a felhasznált anyagok miatt 1 kalap szar tiszavirág életű.

    ps: Ráadásul aki ismer tudja hogy iszonyatosan vigyázok minden műszaki cuccomra (sokszor már tán kicsit betegesen is) szóval azt sem lehet mondani hogy azért mennek szarrá nálam a cuccok mert ütöm-vágom őket.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák