Aktív témák

  • tothzoltan

    tag

    2 éve használok MX1000-es lézeregeret amivel mondanom sem kell nagyon meg vagyok elégedve. ergonómikus és pontos ahogy kell. Egytelen apró hiba van csak a rendszerben:
    pár hónapja tapasztaltam hogy egyik napról a másikra egy kattintás helyett megesik hogy kettőt vagy egyből hármat érzékel a rendszer és eképpen viselkedik, ami mocskosul zavaró. grafikus lévén meg egy rémálom szerkesztés közben, de alapjában véve az egyszerű böngészés is komoly harci feladattá válik.

    utánajártam mindeféle fórumon hogy mi okozhtaja gubancot, nulla eredménnyel.
    a gomb nem koszos, a vezetéknéküli kommunikáció rendben, nincs zavaró jel, legfrisseb driver telepítve, windowsos beállítás is rendben.

    néhány hete új gépet vettem, és szűz XP tettem fel, frissítések nélkül. Csodák csodájára az egér tökéletesen működött, dubplázás nélkül, egészen addig míg el nem érkeztünk a .net framework 3.5-ös frissítéséig ami után az egér megint elkezdte produkálni a hülyeségét. tehát a hiba mostmár biztosan szoftveres. letakarítottam a 3.5-ös frissítést, de sajnos a szituáció nem változott.

    akinek bármilyen jellegű megoldása, javaslata vagy tapasztalata van a hibát illetően az kérem ossza meg velem, hátha jutunk valamire. :F
    előre is köszi

    I'm thinking different.

Aktív témák