Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Palapo

    aktív tag

    Sziasztok!

    Többrétegű problémám van.

    1. Van egy Peugeot 207-esem,ami 2007-es évjáratú és az alábbi probléma jött elő.
    Egy ideje a középkonzolon az alábbi hibakódokat írja ki kissé idegesítő csipogással:
    - Right hand brake light bulb faulty
    - Foglamp bulb(s) faulty
    - Right hand reversing lamp bulb faulty
    - Direction indicator(s) faulty
    Asszem ennyi.
    Általában jobbra indexelésnél írta ki mindig valamelyiket,illetve sorba mindegyiket. Aztán már fékezésnél is előjöttek. Majd időnként random szerint is előjönnek,amikor csak szimplán megyek az úton. Természetesen minden izzóm működik, világít.
    Kinek mi a javaslata? Azon túl,hogy vigyem el egy autóvillamossági szerelőhöz. Előtte tudok-e bármit is "javítani".

    2. Ennél a Peugeot autómról korábban lelopták az éj leple alatt mindkettő külső visszapillantó tükröm burkolatát! A problémám az,hogy nem csak a színrefújt burkolatot lopták le,hanem az alatta lévő fekete vázburkolatot is,amit nem tudok beszerezni szinte sehol. Mindenhol azt a javaslatot kaptam,hogy vegyek bontóban egy pár komplett külső visszapillantót. Viszont darabját 15-20 ezer ft alatt sehol nem kaptam volna,így alsó hangon 30-40 ezer ft egy k*tsög miatt! :(
    Van bárkinek ezzel kapcsolatban bármilyen javaslata?

    3. Ehhez az autóhoz szeretnék venni egy FM transzmittert. Kinek mi a javaslata,milyet vegyek? Feltétel,hogy ne recsegjen, szép legyen a hangja. Ha lehet,jó lenne a telót is kihangosítani vele. Első körben a Gogroove Flexsmart X2-öt néztem ki,csak hát 16-17ezer ft.... :U

    4. Apósom sajnos elhalálozott 1 hónapja. A birtokában volt egy 2003-as Renault Thalia Oázis felszereltséggel, 1.4-es benzines motorral. Nagyon szép állapotú! Mindössze 67ezer km van benne!!!
    Mennyiért tudnám eladni vagy esetleg érdemesebb lenne megtartani,mert úgyse kapunk érte sokat?

    Így első körben ennyi lenne. :D
    Ha esetleg rossz helyre írtam,akkor légyszi irányítsatok a megfelelő topicba.

    Köszönöm! :R :R :R

    Ha kell egy kis izgalom,játék,sport,stratégia akkor ezt ki kell próbálnod: http://www.powerplaymanager.com/r735324

  • Palapo

    aktív tag

    válasz bitpork #82980 üzenetére

    Köszönöm! :R

    Ha kell egy kis izgalom,játék,sport,stratégia akkor ezt ki kell próbálnod: http://www.powerplaymanager.com/r735324

Új hozzászólás Aktív témák