Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szada85

    aktív tag

    válasz Snoop-y #58474 üzenetére

    Való igaz, hogy rétegmodell, különösen, mivel Caravan, abból Németeknél 200-210 db van összesen ( eleve csak 620db körül gyártottak ), jellemzöen persze a fiatalabbak veszik, viszont ritkasága miatt ez a verzió nem feltétlen hülyegyerekautó, a 3 ajtósok gyorsan szoktak fogyni való igaz.

    Tagja vagyok az itteni OPC-s közösségnek egy ideje, ott is meghírdettem, de ott most a D Corsa/H-J Astra/ Insignia OPC a menö. :)

    Nem feltétlen a vásárlóközönség összetétele zavar, irodisták között is lehet süsü, hanem a szüklátókörüségük, illetve a " kettös mércéjük ".

    Amire nagyon kíváncsi lennék, hogy az az ember, aki sokallja ezt az évi ~18 ezret mennyit tesz a saját autójába, mert azért itt kint hamar össze lehet görgetni ennyi Km-t, különösen, mivel sokan ingáznak munkába is, egy kis nyaralás-kirándulás, és máris összejött.

    Plusz nem hisztizésképp írtam ( még ha könnyen annak tünhetett ), inkább csak tapasztalatként, hogy nem lep meg, hogy ennyien büvészkednek a számokkal, mert ennyire sorsdöntö lehet az a hat nyomorult Digit a müszerfalon. :)

    De persze, elkapkodni nem fogom, megvan az a Minimum összeg, ami alatt nem szeretném eladni, ki kell várni azt a delikvenst, aki a számok mögé is fog látni, és tényleg ezt keresi. :) Addig meg maradnak a bumburnyákok. :D

    @lenko:
    Az autót Németországban hírdetem, ezért is írtam, hogy itt Sem különb a helyzet. :)

Új hozzászólás Aktív témák