Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lazac_

    tag

    válasz Qru #234352 üzenetére

    GPS 110, vagy alatta. Soha nem mentem még ennyivel a megengedett alatt hosszútávon, városi szaladgálóshoz képest itt még egész csendes is.

    Ex-kerékpárosként mondom: a bringás közlekedés a fővárosban bevezetett intézkedésekkel (vagy tervezett dolgokkal) nem javult annyit, amennyire nőtt a konfliktusok lehetősége, meg az ellentét a két közlekedési forma között. Ehhez adódott hozzá, hogy korábban max. a Hajtás-pajtás futárokat lehetett gyűlölni, most meg ugye tele a belváros a Wolt-Foodpandás kamikaze osztaggal...
    A rakparthoz nem tudok hozzászólni, mivel nem vagyok bp-i, nincs jogom kiabálni ellene vagy mellette, de észak-déli irányú keresztforgalmat ekkora mértékben én se itt vinnék el, csak hát egy pár 10 évvel korábban lehetett volna alternatívát kialakítani. És még mindig rettenetesen kevés a P+R (olyan, ahol szívesen ott is hagyom a járgányt, és ahonnan értelmes összeköttetés van a tömegközlekedéssel).

    @radi8tor:
    Az egyik vágóképen látható 3.80-as kenyér ár azért elég kellemetlen (400gramm 1500 forint)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák