Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • brumi1024

    veterán

    válasz bulikavagyok #212662 üzenetére

    Bepipaltam igen. :K Elvileg ha valami kiemeltebb modell (=gondolom nagyobb a haszon) akkor tobb mindent enged bepipalni, pl hifibol nem lehet bizonyos szint fole menni*, ha kisebb motorral kered (vagy nem kersz hozza mondjuk individual szint). Erdekesseg amugy: sima 3-bol vagy 4-bol nincs tesztauto, egy 320d-t tudtam kiprobalni kb 10 km-en, mert ennyi fert bele meg (el volt adva mint bemutatoauto es gondolom limitalt a megteheto km). Viszont volt M3 competition, M4 competition es X6M competition tesztauto, mert annyira viszik oket. :F ;]

    * Pontosabban lehet, csak irrealisan hosszu lesz a varakozas. Vezeteknelkuli tolto viszont nincs, azt ki is vettek az extralistabol.

    Nem Wallis, Budaorsivel volt jo tapasztalat.

    #212663 rbalint88: Koszi. :) Kivancsi leszek, jovore lesz tobb hosszabb ingazas es ez tunt a legjobbnak a fun <-> GT vonalon a lehetosegek kozul (Mini autopalyan nem halk, es meretben is kezdjuk kinoni). Kicsit ellentmondasos is emiatt a konfig, vonohorog es sperrdifi. ;]

    Arteon pedig igen, nem a realis Prius alternativa. Mondjuk jol all neki ez a szin. :K

    Qru, focvis, tboy93, gooool: Koszi :R

    Magnum_: Ertettem! ;]

Új hozzászólás Aktív témák