Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FeRRaR1

    őstag

    válasz focvis #153194 üzenetére

    Igen, 19, és minden bizonnyal 235/40 R19 Michelin Pilot Sport 4S kerül rá.

    Töltő téma: Persze sok embernek bele illik a minden napjaiba. Csak kizárólag városon belülre szerintem is nagyon jó, de egy Hibrid Lexus azért jobb. Illetve ott is megvan a regenerálás kiguruláskor meg fékezéskor, de a nagy táv sem gond. Nem beszélve arról hogy sokkal de sokkal kényelmesebb, prémiumabb.

    De egy téli autópályázásnál főleg 130 és felette azért zabálná a töltöttséget nagyon gyorsan.

    CactuS

    Igen, részben ezért is adtam el kicsit többért mint amennyiért vettem másfél évvel és 11.000 kilométerrel korábban. De úgy gondolom most 2020-ban fog bezuhanni a nagy hatótávos Zoe-k ára. Több gyártó beszáll még több modellel, lejár a 3 év Renault garancia, volt rá akksi bérléses konstrukció is. Itt 3 év után kell elkezdeni műszakiztatni is. Szóval garantálható hogy most tudtam kiszállni a legjobban.

    Ez is jogos, de bérleményben vagyunk és kb 7 hónap múlva költözünk, illetve tudtuk korábban is hogy nem maradunk itt csak amég gyűjtünk saját házra. Utána néztem még állami támogatás is lett volna 7 KW-os fali töltőre, de bérleménybe bármennyit rákölteni is sok.

    Volt a kulcsán gomb, ami 5 percig elő fűtötte vagy melegben hűtötte a kocsit. Ha be volt dugva akkor azzal az árammal, ha nem akkor akksiból de mindig működött.

    Programozható is, de nálunk változó a vállalkozás miatt minden napban van plusz / mínusz egy óra eltérés általában. illetve a fedélzetijén bármit állítani felér egy sötét középkori kínzással.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák