Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Magnum_

    nagyúr

    válasz aero. #138861 üzenetére

    Videki joska bacsi is ilyen. Batyam mondta, hogy visszatert sz eletbe, ket hete volt is nala

    I humbly and respectfully decline™

  • Micsurin

    nagyúr

    válasz aero. #138861 üzenetére

    Sok oldala van persze, értem én a gyártás mögött álló fejlesztést is ami a költségeket emészti fel stb, de még 31%-os kedvezménnyel is nevetségesnek tartom, hogy egy hosszbordás feszítő görgő (csak a görgő!) SKF az ~5500 Ft, az egészben van egy önkenős csapágy és 1,5 dkg műanyag...

    Üresjárat ennél a srácnál sincs sőt nem győzött szabadkozni... azt dumáltuk meg ha kézben lesz minden hívom a hét végén (e hét) és elfelejtkezett róla, bevállalt még egy gépet szó nélkül mondta nem gond kedden vigyem és egy vagy két nap alatt meg lesz. :K

    Nem méregettem... de azért a ház és hátul a műhely nem arról árulkodott, hogy a napi betevőt kéne összetennie ebből mint maszek melóból. :N

    @Saint_ Jóska Bátyám... láttam már pár kokányoló sufni szerelőt a motornak köszönhetően. A kedvencem a mondom valamit csak ne kérdezgess típus... de az se volt piskóta aki a Bridgestone gumit fikázta és nem tűnt fel neki miért ugatok, hogy az a gátló cserés (kagylósan kopott a hátsó gumi... télen itthon lett emelve és gátló cserélve)

    De a csapágyat fagyasztó / kalapács / zsír megoldással cserélő sem volt piskóta tavaly előtt, szépen fordultam is ki onnan. :C

    [ Szerkesztve ]

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

  • Coyot

    őstag

    válasz aero. #138861 üzenetére

    Népszerű téma ez. Én inkorrektnek tartom az egész alkatrész és szerelés bizniszt ebben a formában ahogy most tetőzik. Azt meg végképp, hogy nem engedi a szerelő a hozott alkatrészt. Nem értem miért kell titkolni hogy mennyit keresnek a szereléssel, a korrekt az amikor megmondja ennyi a munkadíjam kerek perec, aztán döntsd el hozol-e alkatrészt vagy hozzak neked, ha nem akarsz te magad keresgetni és akkor az egész dupla árazás mehet a kukba.

    Én is ugyan abból a forrásból viszem oda neki mint ő maga rendeli, ráadásul ugyan abból a rendszerből válogathatom ki az alkatrészt mint ő: unix, bárdi, stb.. Vannak pesze speckó esetek de itt most az általános helyzetről van szó.

    Egy biztos inkább megyek olyan szerelőhöz aki meg meri mondani, hogy x a díja és hozhatod a cuccot mint aki x/3-ért dolgozik, de az alkatrészen keresi a nagy lóvét.

    Má' nem

Új hozzászólás Aktív témák