Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #89309696

    törölt tag

    válasz jozsi252 #137645 üzenetére

    Még akár ez is benne van. Én inkább azt tartom cikinek, hogy miért nem tud a pad összekapcsolt görgőt ilyenkor. Vagy tud csak ők nem kapcsolják be... Egyébként ha megnézed az összes 4x4 mérésnél az autók alulteljesítettek jobban, mint a kétkerék hajtásúak, úgyhogy ott valami szar van a levesben. És ha ott van akkor máshol is lehet. És erre nem magyarázat a nagyobb hajtási veszteség, mert az bele van számolva már, úgyhogy a mérés nem pontos néhány esetben. Itt mondjuk nem hiszem ez történt, a kocsi nyúlt bele inkább.

    Mértek egy kocsit amin villogott az ESP is ahogy megindult, az is 4x4 volt ha jól emlékszem. Gondolom hátrasúlyozott hajtással aztán nem tetszett neki, hogy az eleje nem úgy megy és ott is jóval gyengébbet mértek, na vajon mi lehet a hiba biztos a motor gyengébb.... Azért ez masszív cink, hogy egy műhely erre nem reagál semmit érdemben.
    Értem én, hogy ingyen mérés van meg ilyenkor bevételkiesés a Korbelnek, mert egy napot ott elcsesznek a forgatásokkal a TC-s arcok és sietni kell, de azért elvesztik a komolyságukat is.

Új hozzászólás Aktív témák