Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rivaul

    addikt

    válasz DeFranco #13466 üzenetére

    FBS patent. Én a gps tartót tettem első szélvédőre mert régi kilós darabom van és semmi nem bírta. 2 nyár után is azzal a tartóval adtam el a kocsit :D


    Qru

    Én múlt héten jártam meg a balcsi utat. Kifejezetten kultúrált volt a közlekedés. Talán 3x kelett kimennem a külsőbe. 140-145 tempóra ráállok és nem nagyon zavarok senkit. Aztán hazafele jött egy új A4. Az a tipikus barom aki kielőz és lemegy a külsőbe aztán megint előz és újra külső... Már vagy 3x elmentem melette mire oda jutottam hogy nem húzódok le többet előle. Persze hogy beleállt a p..ba és villog :((( Mondom a..ád. Jött egy kis üres hely a külsőbe, lazán kikerülhetett volna (2 percre megint) de semmi csak tapad. Aztán mikor már nem volt jó a terep mert a külsőbe is jött a sor akkor megindult hogy elém vág. Nah ilyenkor jó hogy a rover magasról indul. Gondolom nem egy 3 ezres gép lehetett de mire beért az ajtómig addigra elfogyott a lendülete (180-nál...) és visszacsorgott mögém. A sor után elengedtem és inkább lassítottam had húzzon el a p..ba. Nem ér annyit egy ilyen hülye hogy valakinek baja legyen. Csak érdekelne hány emberrel szórakozik egy nap az ilyen...

    [ Szerkesztve ]

    Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

Új hozzászólás Aktív témák