Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VegyesTamás

    senior tag

    válasz DeFranco #11227 üzenetére

    hát itt nem arról szól, hanem egyszerűen nem bírják elviselni, hogy elmegyek mellettük, és meglepemőket :D

    Mágus: itt nem arról van szó, hogy mindenkit lenyomok 65lóval, hanem, hogy talán egyszer maradandó élményt okozok a bzi fejének, hogy azért mert drágakocsi, azért egyből nem adnak hozzá vezetési tudást. 16% os emelkedőn, örülnék ha 2esbe mennék :D

    Senkit nem sodrok veszélybe, sőt nemrég volt egy kisbusz valamilyen új opel, füttyögött a turbó mint állat, kéményépítős bácsi, kijött elém tinnye felé, és én meg lendületből kikerültem. aztán elkezdte tolni mondom, ha a kanyarosba megfog, akkor ember (sztem 2-2,5 TDi lehetett talán) konkrétan közel határon autóztam, (sodoródtam az útról, sírtak a télik :D (persze csak balosba, jobbosba figyeltem, hogy véletlen sem csússzak át) ) egy nagy kanyar után (Üvegtigrisnél) kigyorsításnál odalépett neki, és elindult mellettem, de láttam, hogy szembe jönnek, hát nem volt kérdés, amint kiért mögülem már tapostam a féket, hogy beférjen, és nem tartottam be neki, annyit ugye nem ért, meg is köszönte, én villantottam, hogy király vagy, és boldogan mentünk tovább.

    Konkrétan ott még senki nem tudott így jönni, utánam, pedig voltak már próbálkozok, és nem feltétlen mert a 65 ló, hanem a technika.

    El kéne kezdeni a topicnak szimulátorozni, egy Richad Burns Rallyt vagy valami :D Ott lehet büntetlenül feszegetni a határokat,én is azért ismerem őket :D ez a kör ink szépségre ment mint gyorsaságra. Persze ez sajnos nem ugyanaz :D

    Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

Új hozzászólás Aktív témák